| Aktualności - Strona Główna | Kolarstwo Górskie | Rejch i Kłeczek z powodzeniem walczyli w Dukla Wolf Race 2017.

Aktualności - Strona GłównaKolarstwo Górskie

Rejch i Kłeczek z powodzeniem walczyli w Dukla Wolf Race 2017.

Kolejnym  sukces odnieśli kolarze SST Lubcza. Tym razem w dwuosobowym składzie przedstawiciele naszego teamu w osobach Mateusza Rejcha i Jacka Kłeczka rywalizowali  na malowniczych trasach Beskidu Niskiego. W pierwszej edycji wyścigu etapowego Dukla Wolf Race 2017 nasi zawodnicy osiągnęli świetne wyniki. Mateusz zwyciężył w klasyfikacji indywidualnej OPEN, osiągając łączny czas trzech etapów  9:19:37.2 Natomiast Jacek został sklasyfikowany na 19 miejscu OPEN […]

Kolejnym  sukces odnieśli kolarze SST Lubcza. Tym razem w dwuosobowym składzie przedstawiciele naszego teamu w osobach Mateusza Rejcha i Jacka Kłeczka rywalizowali  na malowniczych trasach Beskidu Niskiego. W pierwszej edycji wyścigu etapowego Dukla Wolf Race 2017 nasi zawodnicy osiągnęli świetne wyniki. Mateusz zwyciężył w klasyfikacji indywidualnej OPEN, osiągając łączny czas trzech etapów  9:19:37.2 Natomiast Jacek został sklasyfikowany na 19 miejscu OPEN . Jego czas to 11:10:16.8.  Nasi zawodnicy startowali również drużynowo i zajęli  2 miejsce OPEN. Przygoda życia…czekałem tylko aż coś nas zje- podsumowywał żartobliwie na swoim fan page’u Mateusz Rejch- lider klasyfikacji generalnej na dystansie GIGA w Kellys Cyklokarpatach. 13 maja w miejscowości Horyniec-Zdrój kolejny wyścig tej prestiżowej imprezy z udziałem reprezentantów SST Lubcza.