| Tabela i terminarz I Liga - BALS | Tabela i terminarz I Liga BALS

Tabela i terminarz I Liga - BALS

Tabela i terminarz I Liga BALS

  miejsce nazwa drużyny  mecze punkty sety małe punkty 1.  UNION JACK Rzeszów  9 24 26-8 795-649 2. PARTLUK Rzeszów 9 23 25-8 786-657 3. ICF KARTING ISKRA Rzeszów 9 22 25-10 839-738 4. VOLLEY CLUB Wola Zgłobieńska 9 20 24-12 833-771 5. VC SZiK Tyczyn 9 14 19-17 792-763 6. Sędziowie PWZPS 9 9 […]

 

miejsce nazwa drużyny  mecze punkty sety małe punkty
1.  UNION JACK Rzeszów  9 24 26-8 795-649
2. PARTLUK Rzeszów 9 23 25-8 786-657
3. ICF KARTING ISKRA Rzeszów 9 22 25-10 839-738
4. VOLLEY CLUB Wola Zgłobieńska 9 20 24-12 833-771
5. VC SZiK Tyczyn 9 14 19-17 792-763
6. Sędziowie PWZPS 9 9 14-22 785-842
7. LUBCZA Racławówka 9 8 12-22 697-789
8. ROYALE Rzeszów 9 7 9-21 640-703
9. GALAKTYCZNI Rzeszów 9 4 8-24 661-757
10. VERDON Rzeszów 9 4 7-25 724-850

9- baraże, 10- spadek

 

Termin: 27 X 2017r.

RACŁAWÓWKA

20:30  GALAKTYCZNI – LUBCZA  3:0 (25-17, 25-17, 25-21) MVP: Karol Kuśnierz (GALAKTYCZNI)

 

Termin: 3 XI 2017r

RACŁAWÓWKA

19:00  VC SZiK  – GALAKTYCZNI  3:2 ( 25-21, 23-25, 23-25, 25-14, 16-14) MVP: Przemysław Maliszewski (VC SZiK) 

20:30  UNION JACK – ROYALE  3:0 (25-16, 25-18, 25-16) MVP: Tomasz Czekaj (UNION JACK) 

 

Termin: 10 XI 2017r

RACŁAWÓWKA

19:00  PARTLUK – VERDON  3:0 (25-16, 25-19, 25-16) MVP: Tomasz Łuszczki (PARTLUK)

20:30  VOLLEY CLUB – ICF KARTING ISKRA 2:3 (25-22, 27-25, 26-28, 21-25, 11-15) MVP: Mateusz Walas (ICF KARTING ISKRA) 

 

Termin: 17 XI 2017r.

RACŁAWÓWKA

17:30  ROYALE – VC SZiK  0:3 (20-25, 23-25, 22-25) MVP: Patryk Banaś (VC SZiK)

19:00  LUBCZA – VOLLEY CLUB  0:3 (21-25, 23-25, 21-25) MVP: Marcin Łabaj (VOLLEY CLUB)

20:30  VERDON – UNION JACK  1:3 (17-25, 25-18, 17-25, 22-25) MVP: Mateusz Świstara (UNION JACK) 

 

Termin:  24 XI 2017

RACŁAWÓWKA

20:30  LUBCZA – PARTLUK  0:3 (20-25, 14-25, 18-25) MVP: Radosław Tworek (PARTLUK)

 

Termin: 1 XII 2017r.

RACŁAWÓWKA

17:30  LUBCZA – SĘDZIOWIE PWZPS  3:2 (23-25, 25-21, 25-23, 21-25, 15-12) MVP: Bartosz Mazurkiewicz (LUBCZA)

19:00  PARTLUK – VOLLEY CLUB  3:1 (25-27, 25-23, 25-17, 25-21) MVP: Tomasz Łuszczki (PARTLUK) 

LUTORYŻ

18:30  UNION JACK – ICF KARTING ISKRA  3:1 (24-26, 25-23, 25-19, 25-22) MVP: Rafał Koziarz (UNION JACK) 

20:00  GALAKTYCZNI – ROYALE  0:3 (22-25, 22-25, 25-27) MVP: Michał Warzocha (ROYALE) 

 

Termin: 8 XII 2017r.

RACŁAWÓWKA

20:30  VERDON – VC SZiK  1:3 (21-25, 25-20, 21-25, 11-25) MVP: Patryk Banaś (VC SZiK) 

 

Termin: 15 XII 2017r.

RACŁAWÓWKA

17:30  ROYALE – ICF KARTING ISKRA  0:3 (19-25, 21-25, 19-25) MVP: Piotr Rutkowski (ICF KARTING ISKRA)

19:00  UNION JACK – LUBCZA 3:0 (25-16, 25-21, 25-22) MVP: Marcin Bachórz (UNION JACK)

20:30  PARTLUK – SĘDZIOWIE PWZPS  3:1 (21-25, 25-23, 25-20, 25-11) MVP: Katarzyna Sondej (PARTLUK) 

 

WOLA ZGŁOBIEŃSKA

17:30  VERDON – VOLLEY CLUB  0:3 (18-25, 19-25, 20-25) MVP: Dominik Worosz (VOLLEY CLUB) 

 

Termin: 22 XII 2017r.

RACŁAWÓWKA

17:30  VC SZiK – SĘDZIOWIE PWZPS  3:0 (25-15, 25-18, 25-19) MVP: Szymon Sikora (VC SZiK) 

 

Termin: 5 I 2018r.

RACŁAWÓWKA

19:00  VERDON – GALAKTYCZNI  3:1 (25-17, 25-22, 17-25, 25-21) MVP: Mateusz Nowak (VERDON) 

20:30  LUBCZA – ROYALE  3:2 (26-24, 23-25, 19-25, 25-22, 15-13) MVP: Bartłomiej Pakuła (LUBCZA) 

 

Termin: 12 I 2018r.

RACŁAWÓWKA

19:30  VOLLEY CLUB – SĘDZIOWIE PWZPS  3:1 (25-22, 25-21, 21-25, 25-19) MVP: Dominik Worosz (VOLLEY CLUB) 

21:00  PARTLUK – UNION JACK  2:3 (21-25, 26-24, 25-19, 16-25, 16-18) MVP: Rafał Koziarz (UNION JACK) 

 

Termin: 26 I 2018r.

RACŁAWÓWKA

17:30  LUBCZA – VC SZiK  2:3 (11-25, 18-25, 25-22, 25-23, 12-15) MVP: Patryk Banaś (VC SZiK) 

19:00  PARTLUK – ROYALE 3:0 (25-18, 25-17, 25-23) MVP: Radosław Tworek (PARTLUK) 

20:30  SĘDZIOWIE PWZPS – UNION JACK 0:3 (15-25, 22-25, 20-25) MVP: Bartłomiej Skowron (UNION JACK)

WOLA ZGŁOBIEŃSKA

19:30  GALAKTYCZNI – VOLLEY CLUB  1:3 (16-25, 25-20, 23-25, 20-25) MVP: Tomasz Włodyga (VOLLEY CLUB) 

21:00  ICF KARTING ISKRA – VERDON 3:0 (25-14, 25-20, 25-14) MVP: Dariusz Curzytek (ICF KARTING ISKRA) 

 

Termin 2 II 2018r.

RACŁAWÓWKA 

19:00 GALAKTYCZNI – SĘDZIOWIE PWZPS  1:3 (27-29, 25-22, 22-25, 23-25) MVP: Michał Kazała (Sędziowie PWZPS)

20:30 ICF KARTING ISKRA – VC SZiK 3:1 (22-25, 28-26, 25-22, 25-18) MVP: Jakub Adamczyk (ICF KARTING ISKRA) 

 

Termin: 16 II 2018r.

RACŁAWÓWKA

19:00  VOLLEY CLUB – ROYALE  3:0 (25-14, 25-21, 25-20) MVP: Hubert Grobelny (VOLLEY CLUB)

20:30  ICF KARTING ISKRA – LUBCZA 3:1 (25-20, 25-19, 23-25, 25-19) MVP: Arkadiusz Kocur (ICF KARTING ISKRA) 

 

Termin: 23 II 2018r.

RACŁAWÓWKA

17:30  PARTLUK – GALAKTYCZNI  3:0 (25-15, 25-20, 25-23) MVP: Katarzyna Sondej (PARTLUK)

LUTORYŻ

18:30  SĘDZIOWIE PWZPS – ROYALE 3:1 (25-19, 27-25, 14-25, 25-23) MVP: Małgorzata Lic (Sędziowie PWZPS)

20:00  VC SZiK  – UNION JACK 1:3 (25-15, 16-25, 15-25, 10-25) MVP: Tomasz Czekaj (UNION JACK) 

 

Termin: 2 III 2018r.

RACŁAWÓWKA

19:00  LUBCZA – VERDON  3:0 (25-22, 25-23, 25-21) MVP: Bartłomiej Pakuła (LUBCZA)

20:30  VC SZiK – PARTLUK 0:3 (17-25, 23-25, 22-25) MVP: Kamil Koniuszewski (PARTLUK)

 

Termin: 9 III 2018r.

RACŁAWÓWKA

19:00  VC SZiK – VOLLEY CLUB 2:3 (26-24, 22-25, 22-25, 26-24, 10-15) MVP: Hubert Grobelny (VOLLEY CLUB)

20:30  GALAKTYCZNI – ICF KARTING ISKRA 0:3 (18-25, 21-25, 19-25) MVP: Piotr Rutkowski (ICF KARTING ISKRA) 

 

Termin: 16 III 2018r.

RACŁAWÓWKA

17:15  VERDON – ROYALE  0:3 (21-25, 19-25, 20-25) MVP: Andrzej Tereszkiewicz (ROYALE)

20:15  SĘDZIOWIE PWZPS – ICF KARTING ISKRA  1:3 (23-25, 26-28, 25-22, 18-25) MVP: Dariusz Curzytek (ICF KARTING ISKRA)

21:45 UNION JACK – VOLLEY CLUB 2:3 (21-25, 25-19, 22-25, 25-22, 9-15) MVP: Tomasz Włodyga (VOLLEY CLUB) 

 

Termin: 23 III 2018r.

RACŁAWÓWKA

17:30  VERDON – SĘDZIOWIE PWZPS 2:3 (25-22, 18-25, 23-25, 25-23, 11-15) MVP: Małgorzata Lic (SĘDZIOWIE PWZPS)

19:00  ICF KARTING ISKRA – PARTLUK 3:2 (24-26, 25-21, 25-15, 22-25, 15-11) MVP: Dariusz Curzytek (ICF KARTING ISKRA)

20:30  GALAKTYCZNI – UNION JACK 0:3 (11-25, 14-25, 11-25) MVP: Rafał Koziarz (UNION JACK)

 

Termin: 20 IV 2018r.

RACŁAWÓWKA

18:00 mecz barażowy o prawo gry w I lidze

19:30 Mecz finałowy: Mistrz I Ligi – Reprezentacja I ligi

21:00 wręczenie pucharów dla najlepszych drużyn