| Szachy | Turniej szachowy o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Zgłobniu.

Szachy

Turniej szachowy o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Zgłobniu.

Zimowe ferie to także czas aktywnego wypoczynku dla najmłodszych. Z tej okazji nasze Stowarzyszenie wraz  ze Szkołą Podstawową w Zgłobniu w dniu 16 lutego 2016 r. zorganizowało Gminny Turniej Szachowy. 18 uczestników z różnych szkół terenu gminy Boguchwała, w dwóch kategoriach wiekowych, walczyło o  Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Zgłobniu. Podczas gry można było zaobserwować zarówno pełne skupienie i koncentrację uczestników jak i radość po wygranych pojedynkach. […]

Podczas gry można było zaobserwować zarówno pełne skupienie i koncentrację uczestników jak i radość po wygranych pojedynkach. Po kilku godzinach żmudnej gry wyłoniono zwycięzców. Wśród uczniów klas I – III pierwsze miejsce  zajęła Liliana Krzanowska – uczennica klasy III SP w Bziance. Na kolejnych miejscach uplasowali się: Karol Miłek z klasy III SP w Zgłobniu  oraz Hubert Stachowicz z klasy II SP w Nosówce. Wśród uczniów klas IV – VI pierwsze miejsce, wygrywając wszystkie partie zajął uczeń  klasy V SP w Zgłobniu-  Miłosz Michno. Na kolejnych miejscach uplasowali się: Sebastian Szura z klasy IV SP w Racławówce oraz Emilia Lis – Gubernat z klasy V SP w Zgłobniu. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom życzymy wielu sukcesów. Mamy nadzieję, że wspólna inicjatywa turniejów dla najmłodszych będzie nadal realizowana.