| Aktualności - Strona Główna | Kolarstwo Górskie | Wysokie miejsca podczas V Maratonu Łańcuckiego MTB

Aktualności - Strona GłównaKolarstwo Górskie

Wysokie miejsca podczas V Maratonu Łańcuckiego MTB

Bardzo udany występ zaliczyli kolarze SST Lubcza podczas V Maratonu Łańcuckiego MTB. Reprezentantki naszego Teamu absolutnie zdominowały kategorię K-3 na dystansie MINI, zajmując trzy pierwsze miejsca. Zwyciężczynią została Alicja Nerc, na drugim miejscu uplasowała się Krystyna Miłek, zaś na trzecim Barbara Kozłowska. Na dystansie 45 km (który w rzeczywistości okazał się nieco dłuższy) w swojej kategorii M-4 dwa pierwsze miejsca zajęli Marek Kozłowski […]

Bardzo udany występ zaliczyli kolarze SST Lubcza podczas V Maratonu Łańcuckiego MTB. Reprezentantki naszego Teamu absolutnie zdominowały kategorię K-3 na dystansie MINI, zajmując trzy pierwsze miejsca. Zwyciężczynią została Alicja Nerc, na drugim miejscu uplasowała się Krystyna Miłek, zaś na trzecim Barbara Kozłowska. Na dystansie 45 km (który w rzeczywistości okazał się nieco dłuższy) w swojej kategorii M-4 dwa pierwsze miejsca zajęli Marek Kozłowski i Antonii Matłosz. To nie koniec sukcesów. Andrzej Miłek wystartował na dystansie MAXI TOUR liczącym 76km i również stanął na najwyższym stopniu podium! Udany występ zaliczyła także Monika Matłosz, niestety miała pecha i przez nienajlepsze oznakowanie dołożyła kilka kilometrów. Dobrze spisał się również Szymon Kozłowski, który był najszybszy w kategorii 15-18 lat. Udane wyniki niedzielnego maratonu dobrze zwiastują przed kolejnym wyścigiem w ramach Cyklokarpat, który 15 maja odbedzie się w Kluszkowcach.