| Tabela i terminarz II Liga - BALS | Tabela i terminarz II Liga BALS

Tabela i terminarz II Liga - BALS

Tabela i terminarz II Liga BALS

SEZON 2018/2019 RUNDA FINAŁOWA Tabela rundy finałowej: miejsce Nazwa drużyny mecze punkty sety Ratio sety małe punkty Ratio MP 1. RZESZOWSKI WĘGIEL 3 9 9-0 9,00 225-144 1,56 2. MOTORES 3 7 9-5 1,80 309-289 1,07 3. KSM CHMIELAKI 3 4 6-6 1,00 264-256 1,03 4 MB AEROPSACE 3 4 5-7 0,71 234-270 0,87 5. […]

SEZON 2018/2019

RUNDA FINAŁOWA

Tabela rundy finałowej:

miejsce Nazwa drużyny mecze punkty sety Ratio sety małe punkty Ratio MP
1. RZESZOWSKI WĘGIEL 3 9 9-0 9,00 225-144 1,56
2. MOTORES 3 7 9-5 1,80 309-289 1,07
3. KSM CHMIELAKI 3 4 6-6 1,00 264-256 1,03
4 MB AEROPSACE 3 4 5-7 0,71 234-270 0,87
5. Trzciana PUNCHER 3 3 4-7 0,57 223-254 0,88
6. GERONIMO 3 0 1-9 0,11 206-243 0,85

Terminarz rundy finałowej:

Termin: 8 III 2019r.

RACŁAWÓWKA

18:00 MB AEROSPACE-MOTORES 2:3 (25-20, 16-25, 18-25, 26-24, 10-15) MVP: Michał Woźniak (MOTORES)

19:30 RZESZOWSKI WĘGIEL -PUNCHER 3:0 (25-8, 25-14, 25-21) MVP: Przemysław Maliszewski (RZESZOWSKI WĘGIEL)

 

Termin: 15 III 2019r.

RACŁAWÓWKA

17:30 GERONIMO-KSM CHMIELAKI  0:3 (20-25, 18-25, 22-25) MVP: Michał Filipowicz  (KSM CHMIELAKI) 

 

Termin: 22 III  2019r.

RACŁAWÓWKA

18:00 GERONIMO-PUNCHER

19:30 MB AEROSPACE- KSM CHMIELAKI

 

Termin: 29 III 2019r.

RACŁAWÓWKA

17:30 RZESZOWSKI WĘGIEL -MOTORES

19:00 MB AEROSPACE – PUNCHER

 

Termin: 5 IV 2019r.

RACŁAWÓWKA

17:30  GERONIMO- MOTORES

19:00 RZESZOWSKI WĘGIEL – KSM CHMIELAKI

 

Mecze I rudny, zaliczane na podstawie regulaminu do tabeli Rundy Finałowej:

RZESZOWSKI WĘGIEL – GERONIMO 3:0 (25-18, 25-21, 25-21)

RZESZOWSKI WĘGIEL – MB AEROSPACE 3:0 (25-17, 25-17, 25-7)

MB AEROSPACE – GERONIMO 3:1 (25-20, 25-23, 23-25, 25-18)

KSM CHMIELAKI – PUNCHER  1:3 (17-25, 25-15, 23-25, 20-25)

PUNCHER – MOTORES   1:3 (23-25, 25-19, 19-25, 23-25)

MOTORES – KSM CHMIELAKI  3:2 (25-19, 24-26, 17-25, 25-23, 15-11)

 

 

RUNDA ZASADNICZA:

GRUPA  A:

miejsce nazwa drużyny mecze punkty sety małe punkty
1. RZESZOWSKI WĘGIEL  5 15 15-0 375-237
2. MB AEROSPACE Rzeszów 5 9 9-8 (ratio 1,13) 376-381
2. GERONIMO Rzeszów 5 9 10-9 (ratio 1,11) 438-393
4. TWÓJ STARY TEAM 5 8 10-9 394-411
5. MEGAMIX Niechobrz 5 3 6-13 382-463
6. YOUNG TEAM Racławówka 5 1 4-15 377-457

 

GRUPA  B:

miejsce nazwa drużyny mecze punkty sety małe punkty
1. KSM CHMIELAKI Rzeszów 5 10 12-9 476-435
2. MOTORES Rzeszów 9 13-11 (ratio 1,18) 523-494
3. Trzciana PUNCHER 5 9 10-9 (ratio 1,11) 447-515
4. CZERWONY BARON Rzeszów 5 8 11-10 468-466
5. NAGŁY ZRYW PIWOSZA Boguchwała 5 7 11-11 452-499
6. BYSTRZAKI Bystrzyca 5 2 7-14 438-490

 

Termin: 26 X 2018r.

RACŁAWÓWKA

17:30 KSM CHMIELAKI – PUNCHER  1:3 (17-25, 25-15, 23-25, 20-25) MVP: Jakub Zięba (PUNCHER)

 

Termin 9 XI 2018r.

WOLA ZGŁOBIEŃSKA

18:30 BYSTRZAKI – CZERWONY BARON 1:3 (21-25, 25-14, 20-25, 16-25) MVP: Bartłomiej Żebrowski (CZERWONY BARON) 

 

Termin 16 XI 2018r.

WOLA ZGŁOBIEŃSKA

17:30 GERONIMO – TWÓJ STARY TEAM 3:1 (20-25, 25-16, 25-20, 25-11) MVP: Michał Kłoda (GERONIMO) 

19:00 MOTORES – NAGŁY ZRYW PIWOSZA 2:3 (24-26, 21-25, 25-19, 25-14, 10-15) MVP: Kacper Kowalik (NAGŁY ZRYW PIWOSZA) 

20:30 BYSTRZAKI – PUCNHER  1:3 (22-25, 25-22, 21-25, 19-25) MVP: Paweł Dziedzic (PUNCHER) 

 

Termin: 23 XI 2018r.

RACŁAWÓWKA

18:30 RZESZOWSKI WĘGIEL – YOUNG TEAM 3:0 (25-16, 25-9, 25-23) MVP: Michał Pomianek (RZESZOWSKI WĘGIEL) 

 

Termin: 30 XI 2018r.

RACŁAWÓWKA

17:30 YOUNG TEAM – MEGAMIX  1:3 (23-25, 25-23, 21-25, 22-25) MVP: Bogdan Kaczor (MEGAMIX)

19:00 NAGŁY ZRYW PIWOSZA – KSM CHMIELAKI 1:3 (25-20, 10-25, 12-25, 18-25) MVP: Michał Filipowicz (KSM CHMIELAKI) 

 

LUTORYŻ

17:00 CZERWONY BARON – PUNCHER 3:0 (25-23, 25-23, 27-25) MVP: Łukasz Czerwonka (CZERWONY BARON)

18:30 RZESZOWSKI WĘGIEL – GERONIMO 3:0 (25-18, 25-21, 25-21) MVP: Michał Pomianek (RZESZOWSKI WĘGIEL) 

 

Termin: 7 XII 2018r.

RACŁAWÓWKA

20:30 MEGAMIX – MB AEROSPACE  1:3 (29-27, 13-25, 17-25, 21-25) MVP: Łukasz Wróbel (MEGAMIX) 

 

Termin: 14 XII 2018r.

RACŁAWÓWKA

17:00 BYSTRZAKI – NAGŁY ZRYW PIWOSZA  1:3 (29-27, 20-25, 23-25, 19-25) MVP: Piotr Rachwał (NAGŁY ZRYW PIWOSZA)

 

Termin: 21 XII 2018r.

RACŁAWÓWKA

17:00 YOUNG TEAM – TWÓJ STARY TEAM 2:3 (21-25, 25-22, 20-25, 25-23, 13-15) MVP: Bartosz Jarmuła (TWÓJ STARY TEAM)

21:30 RZESZOWSKI WĘGIEL – MEGAMIX 3:0 (25-12, 25-19, 25-17) MVP: Piotr Czajor (RZESZOWSKI WĘGIEL) 

 

Termin: 11 I 2019r.

RACŁAWÓWKA

19:00 PUNCHER – MOTORES   1:3 (23-25, 25-19, 19-25, 23-25) MVP: Wojciech Bałut (MOTORES)

20:30 NAGŁY ZRYW PIWOSZA – CZERWONY BARON 3:2 (22-25, 25-23, 17-25, 26-24, 15-12) MVP: Kacper Kowalik (NAGŁY ZRYW PIWOSZA)

 

WOLA ZGŁOBIEŃSKA

17:30 BYSTRZAKI – KSM CHMIELAKI 1:3 (21-25, 25-21, 18-25, 16-25) MVP: Michał Filipowicz (KSM CHMIELAKI)

19:00  TWÓJ STARY TEAM – MB AEROSPACE  3:0 (25-21, 25-16, 25-23) MVP: Gabriela Trzeciak (TWÓJ STARY TEAM) 

20:30 MEGAMIX – GERONIMO 1:3 (15-25, 21-25, 25-23, 18-25) MVP: Rafał Koryl (GERONIMO) 

 

Termin: 18 I 2019r.

RACŁAWÓWKA

17:30 YOUNG TEAM – GERONIMO 1:3 (19-25, 26-24, 11-25, 13-25) MVP: Tomasz Zegar (GERONIMO) 

19:00 MEGAMIX – TWÓJ STARY TEAM 1:3 (17-25, 19-25, 25-22, 16-25) MVP: Damian Grędysa (TWÓJ STARY TEAM) 

20:30 RZESZOWSKI WĘGIEL – MB AEROSPACE 3:0 (25-17, 25-17, 25-7) MVP: Przemysław Maliszewski (SZIK) 

 

LUTORYŻ

17:00 CZERWONY BARON – MOTORES  2:3 (25-22, 23-25, 17-25, 27-25, 11-15) MVP: Wojciech Bałut (MOTORES) 

 

Termin: 25 I 2019r.

RACŁAWÓWKA

18:30 RZESZOWSKI WĘGIEL – TWÓJ STARY TEAM  3:0 (25-13, 25-13, 25-14) MVP: Michał Pomianek (RZESZOWSKI WĘGIEL)

 

Termin: 1 II 2019r.

WOLA ZGŁOBIEŃSKA

17:30 MB AEROSAPCE – YOUNG TEAM 3:0 (25-20, 25-22, 25-23) MVP: Marcin Demczak (MB AEROSPACE) 

20:30  CZERWONY BARON – KSM CHMIELAKI 1:3 (24-26, 25-20, 19-25, 22-25) MVP:Michał Stępień (KSM CHMIELAKI) 

 

Termin: 8 II 2019r.

RACŁAWÓWKA

17:30 PUNCHER – NAGŁY ZRYW PIWOSZA 3:1 (24-26, 25-19, 25-20, 25-16) MVP: Jakub Zięba (PUNCHER) 

 

Termin: 15 II 2019r.

WOLA ZGŁOBIEŃSKA

17:30 MOTORES – KSM CHMIELAKI  3:2 (25-19, 24-26, 17-25, 25-23, 15-11) MVP: Michał Woźniak (MOTORES) 

19:00 MB AEROSPACE – GERONIMO 3:1 (25-20, 25-23, 23-25, 25-18) MVP: Marcin Demczak (MB AEROSPACE) 

 

Termin: 1 III 2019r.

RACŁAWÓWKA

17:00 BYSTRZAKI – MOTORES  3:2 (13-25, 19-25, 25-22, 25-20, 16-14) MVP: Remigiusz Pazdan (BYSTRZAKI)

 

 

 

 

 

 

 

 

SEZON 2017/2018

Tabela:

miejsce nazwa drużyny mecze punkty sety małe punkty
1. JOKER Widełka 8 22 24-5 667-546
2. PURELLA CZARNI Rzeszów 8 21 21-4 604-470
3. NAGŁY ZRYW PIWOSZA Boguchwała 8 14 19-15 713-747
4. Trzciana PUNCHER 8 14 18-15 746-705
5. GERONIMO Rzeszów 8 10 14-18 666-666
6. MEGAMIX Niechobrz 7 8 11-16 568-621
7. MOTORES Rzeszów 8 8 10-19 566-605
8. BYSTRZAKI Bystrzyca 7 7 9-16 535-552
9. MASTERS TEAM Rzeszów 8 1 5-24 498-657

 

Terminarz:

Termin: 27 X 2017r.

RACŁAWÓWKA

17:30  PUNCHER – BYSTRZAKI  3:0 (25-15, 26-24, 25-22) MVP: Paweł Dziedzic (PUNCHER)

19:00  GERONIMO – PURELLA CZARNI  0:3 (19-25, 10-25, 21-25) MVP: Damian Skała (PURELLA CZARNI) 

 

Termin: 3 XI 2017r.

RACŁAWÓWKA

17:30  NAGŁY ZRYW PIWOSZA – JOKER  2:3 (14-25, 27-25, 25-23, 18-25, 12-15) MVP: Patryk Tomczyk (JOKER) 

 

Termin: 10 XI 2017r.

RACŁAWÓWKA

17:30  MASTERS TEAM – MOTORES  0:3 (0-15, 0-15, 0-15) walkower 

 

Termin: 17 XI 2017r.

WOLA ZGŁOBIEŃSKA

17:30  MEGAMIX – PURELLA CZARNI  0:3 (15-25, 11-25, 20-25) MVP: Paweł Weselak (PURELLA CZARNI)

19:00  BYSTRZAKI – MASTERS TEAM 3:2 (25-16, 19-25, 22-25, 25-18, 15-12) MVP: Dariusz Szczepkowicz (BYSTRZAKI) 

 

Termin:  24 XI 2017r.

RACŁAWÓWKA

17:30  GERONIMO – JOKER  0:3 (22-25, 13-25, 21-25) MVP: Przemysław Ożóg (JOKER) 

19:00  MOTORES – NAGŁY ZRYW PIWOSZA  2:3 (22-25, 25-21, 25-15, 22-25, 13-15) MVP: Piotr Rachwał (NAGŁY ZRYW PIWOSZA) 

 

Termin: 1 XII 2017r.

RACŁAWÓWKA

20:30  MEGAMIX – MASTERS TEAM  3:1 (25-23, 19-25, 25-23, 25-21) MVP: Mikołaj Być (MEGAMIX)

LUTORYŻ

17:00  NAGŁY ZRYW PIWOSZA – GERONIMO  3:2 (25-21, 25-12, 18-25, 15-25, 16-14) MVP: Piotr Rachwał (NAGŁY ZRYW PIWOSZA) 

 

Termin: 8 XII 2017r.

RACŁAWÓWKA

17:30  JOKER – PURELLA CZARNI  3:0 (25-15, 25-19, 26-24) MVP: Arkadiusz Biestek (JOKER) 

19:00  MOTORES – PUNCHER  2:3 (25-21, 24-26, 28-30, 25-21, 8-15) MVP: Filip Trawka (PUNCHER) 

 

Termin: 15 XII 2017r.

WOLA ZGŁOBIEŃSKA

19:00  BYSTRZAKI – GERONIMO  3:2 (22-25, 25-23, 25-20, 23-25, 16-14) MVP: Rafał Ożóg (BYSTRZAKI)

20:30  NAGŁY ZRYW PIWOSZA – MEGAMIX  3:1 (25-23, 16-25, 25-12, 27-25) MVP: Piotr Rachwał (NAGŁY ZRYW PIWOSZA)  

 

Termin: 22 XII 2017r.

RACŁAWÓWKA

19:00  PURELLA CZARNI – MASTERS TEAM  3:0 (25-15, 25-18, 25-20) MVP: Kamil Czarnik (PURELLA CZARNI)

20:30  JOKER – PUNCHER 3:2 (17-25, 18-25, 25-19, 25-20, 16-14) MVP: Tomasz Godek (JOKER) 

 

Termin: 5 I 2018r.

RACŁAWÓWKA

17:30  MEGAMIX – MOTORES  1:3 (24-26, 19-25, 25-23, 23-25) MVP: Michał Woźniak (MOTORES) 

 

Termin: 12 I 2018r.

RACŁAWÓWKA

18:00  GERONIMO – MASTERS TEAM  3:0 (25-12, 25-9, 25-9) MVP: Michał Kłoda (GERONIMO) 

LUTORYŻ

17:00  MEGAMIX – PUNCHER   3:1 (18-25, 25-21, 25-23, 25-15) MVP: Paweł Czach (MEGAMIX)

18:30  MOTORES – BYSTRZAKI  0:3 (20-25, 16-25, 7-25) MVP: Remigiusz Pazdan (BYSTRZAKI)  

 

Termin: 19 I 2018r.

RACŁAWÓWKA

19:30  NAGŁY ZRYW PIWOSZA – MASTERS TEAM  3:1 (25-22, 14-25, 25-14, 26-24)  MVP: Kacper Kowalik (NAGŁY ZRYW PIWOSZA)

21:00  GERONIMO – MOTORES 3:0 (25-22, 25-23, 25-20) MVP: Karol Zwoliński (GERONIMO) 

 

Termin: 26 I 2018r.

WOLA ZGŁOBIEŃSKA

18:00  BYSTRZAKI – JOKER  0:3 (18-25, 19-25, 25-27) MVP: Tomasz Godek (JOKER) 

 

Termin: 2 II 2018r.

RACŁAWÓWKA

17:30  PUNCHER – PURELLA CZARNI 0:3 (22-25, 21-25, 23-25) MVP: Tomasz Pająk (PURELLA CZARNI)

 

Termin: 9 II 2018r.

RACŁAWÓWKA

17:30  BYSTRZAKI – NAGŁY ZRYW PIWOSZA  0:3 (18-25, 20-25, 25-27) MVP: Kamil Wacław (NAGŁY ZRYW PIWOSZA)

19:00  PURELLA CZARNI – MOTORES  3:0 (25-12, 25-15, 25-21) MVP: Marcin Pliżga (PURELLA CZARNI)

20:30  MEGAMIX – JOKER 0:3 (12-25, 19-25, 22-25) MVP: Przemysław Ożóg (JOKER) 

 

Termin: 16 II 2018r.

RACŁAWÓWKA

17:30  MASTERS TEAM – PUNCHER  1:3 (25-22, 19-25, 16-25, 22-25) MVP: Kamil Grochmal (PUNCHER) 

 

Termin: 23 II 2018r.

RACŁAWÓWKA

19:00  NAGŁY ZRYW PIWOSZA – PUNCHER  1:3 (18-25, 29-27, 11-25, 22-25) MVP: Paweł Dziedzic (PUNCHER)

20:30  MOTORES – JOKER  0:3 (11-25, 19-25, 19-25) MVP: Tomasz Godek (JOKER) 

LUTORYŻ

17:00  MEGAMIX – GERONIMO 3:2 (23-25, 25-18, 25-23, 18-25, 15-12) MVP: Mikołaj Być (MEGAMIX) 

 

Termin: 2 III 2018r.

WOLA ZGŁOBIEŃSKA

17:30  PURELLA CZARNI – BYSTRZAKI  3:0 (26-24, 25-12, 25-21) MVP: Marcin Pliżga (PURELLA CZARNI)

19:00  JOKER – MASTERS TEAM 3:0 (25-20, 25-22, 25-18) MVP: Tomasz Godek (JOKER)

20:30  PUNCHER – GERONIMO 3:2 (16-25, 27-25, 25-17, 22-25, 15-11) MVP: Paweł Dziedzic (PUNCHER) 

 

Termin: 9 III 2018r.

RACŁAWÓWKA

17:30  PURELLA CZARNI – NAGŁY ZRYW PIWOSZA 3:1 (25-12, 20-25, 25-20, 25-17) MVP: Filip Tomaka (PURELLA CZARNI) 

 

Termin: 16 III 2018r.

RACŁAWÓWKA

18:45  BYSTRZAKI – MEGAMIX

 

Termin: 13 IV 2018r.

RACŁAWÓWKA

18:00 mecz barażowy o prawo gry w I lidze