| Aktualności - Strona Główna | BALS | BALS: Fuzja i Team Rzeszów solidarnie wygrały. Zdecyduje ostatni mecz

Aktualności - Strona GłównaBALS

BALS: Fuzja i Team Rzeszów solidarnie wygrały. Zdecyduje ostatni mecz

Fuzja Rzeszów i Team Rzeszów (na zdjęciu) w piątkowy wieczór solidarnie wygrały swoje mecze i po 6 kolejkach mają komplet 18 punktów. O tym, kto awansuje bezpośrednio do półfinału, a kto zagra w barażach, zdecyduje ich bezpośredni pojedynek w ostatniej kolejce. W piątek trudniejszą przeprawę miał Team Rzeszów, który stracił pierwszego w tym sezonie seta, a był bliski straty punktów w meczu z zespołem To Było Do Wygrania. W czwartej partii rywale prowadzili kilkoma […]

Fuzja Rzeszów i Team Rzeszów (na zdjęciu) w piątkowy wieczór solidarnie wygrały swoje mecze i po 6 kolejkach mają komplet 18 punktów. O tym, kto awansuje bezpośrednio do półfinału, a kto zagra w barażach, zdecyduje ich bezpośredni pojedynek w ostatniej kolejce.

W piątek trudniejszą przeprawę miał Team Rzeszów, który stracił pierwszego w tym sezonie seta, a był bliski straty punktów w meczu z zespołem To Było Do Wygrania. W czwartej partii rywale prowadzili kilkoma oczkami, ale w końcówce granej na przewagi Team odwrócił losy rywalizacji i zamknął to spotkanie. Fuzja kontrolowała mecz z Volley Wiśniowa i choć momentami rywale starali się nawiązywać wyrównaną walkę, to nie zdołali urwać faworytowi choćby jednej partii. W ostatnim meczu Tytanis Trzciana miał spore kłopoty z Turbo Volley. Przeciwnicy prowadzili przez większą część wszystkich trzech partii, ale za każdym razem w końcówkach Trzciana odrabiała wysoką stratę i mogła cieszyć się z końcowego triumfu.

Oto komplet wyników:
Team Rzeszów – To Było Do Wygrania 3:1 (21-25, 25-18, 25-18, 30-28) MVP: Piotr Nazimek (TEAM)
Volley Wiśniowa – Fuzja Rzeszów 0:3 (21-25, 12-25, 21-25) MVP: Michał Pomianek (FUZJA)
Tytanis Trzciana – Turbo Volley Rzeszów 3:0 (26-24, 25-21, 25-23) MVP: Konrad Janowski