| Aktualności - Strona Główna | BALS | BALS: Innofol pokonał Iskrę w hicie kolejki

BALS: Innofol pokonał Iskrę w hicie kolejki

Aż sześć spotkań rozegrano w piątek w ramach rozgrywek Boguchwalskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. Zawodnicy rywalizowali w Racławówce oraz Woli Zgłobieńskiej. W hicie kolejki Innofol Łańcut lepiej rozegrał kluczowe momenty i pokonał Iskrę Rzeszów w trzech setach. Druga i trzecia partia dostarczyły wielu emocji i stały na dobrym poziomie, a spotkanie mogło się podobać. Drugą wygraną w grupie B odniósł także Femid Łąka. Spotkanie tej drużyny z Royalami miało nierówny przebieg, a zespoły […]

Aż sześć spotkań rozegrano w piątek w ramach rozgrywek Boguchwalskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. Zawodnicy rywalizowali w Racławówce oraz Woli Zgłobieńskiej.

W hicie kolejki Innofol Łańcut lepiej rozegrał kluczowe momenty i pokonał Iskrę Rzeszów w trzech setach. Druga i trzecia partia dostarczyły wielu emocji i stały na dobrym poziomie, a spotkanie mogło się podobać. Drugą wygraną w grupie B odniósł także Femid Łąka. Spotkanie tej drużyny z Royalami miało nierówny przebieg, a zespoły przeplatały dobre i złe fragmenty. W tie-breaku Royale prowadzili już 8:3, ale koncertowa gra drużyny z Łąki pozwoliła jej odwrócić losy meczu. Po dość zaciętym pojedynku ze zwycięstwa cieszyli się siatkarze z Babicy, którzy pokonali Tytanis Trzciana 3:1, a kluczowy dla losów rywalizacji był trzeci set, wygrany w końcówce przez Kuźnię Talentów.

W grupie A drugi komplet punktów bez straty seta wywalczył Team Rzeszów, tym razem zwyciężając z Team Volley 3:0. W tym meczu nie brakowało wyrównanych fragmentów, a szczególnie zacięty był pierwszy set. Większych emocji nie było za to w pojedynku Volley Wiśniowa z Kaio-Ken. Ci pierwsi powetowali sobie przegraną na inaugurację i tym razem odnieśli przekonujące zwycięstwo. Komplet punktów po dwóch kolejkach ma także Handlopex, który w piątek uporał się z zespołem To Było Do Wygrania, choć w drugiej partii mocno utrudnił sobie zadanie, psując sporo zagrywek.

👉 Komplet wyników:
🏐 Tytanis Trzciana – Kuźnia Talentów Babica 1️⃣:3️⃣ (25-16, 13-25, 20-25, 19-25)
🎖 MVP: Radosław Wójtowicz (KUŹNIA TALENTÓW)

🏐 Femid Łąka – Royale Rzeszów 3️⃣:2️⃣ (25-21, 23-25, 19-25, 25-19, 15-11)
🎖 MVP: Mateusz Guzek (FEMID)

🏐 Innofol Łańcut – Iskra Rzeszów 3️⃣:0️⃣ (25-16, 26-24, 27-25)
🎖 MVP: Jakub Szalacha (INNOFOL)

🏐 Team Rzeszów – Team Volley Rzeszów 3️⃣:0️⃣ (27-25, 25-22, 25-18)
🎖 MVP: Jakub Leniart (TEAM RZESZÓW)

🏐 Volley Wiśniowa – Kaio-Ken 3️⃣:0️⃣ (25-16, 25-12, 25-15)