| Aktualności - Strona Główna | Kolarstwo Górskie | CYKLOKARPATY: Kolejne trzecie miejsce teamu SST Lubcza. Tym razem w Wojniczu.

Aktualności - Strona GłównaKolarstwo Górskie

CYKLOKARPATY: Kolejne trzecie miejsce teamu SST Lubcza. Tym razem w Wojniczu.

W dniu 15 lipca odbył się maraton MTB zaliczany do klasyfikacji generalnej Cyklokarpat. Nasz team zmotywowany  do osiągnięcia w tym wyścigu wysokiego wyniku zajął trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej. Wyścig był bardzo szybki i interwałowy. Przy umiarkowanej pogodzie zapewnił dość wrażeń, w szczególności na dystansie Giga tj. około 83km. Było to drugie z rzędu trzecie miejsce naszego teamu. W „generalce” Lubcza plasuje się na szóstej lokacie. Wyniki teamu: […]

Jacek Kłeczek – kategoria GM4 – 4 miejsce

Nasz team zajął 3 miejsce na 134 startujące drużyny, a punktowali dla drużyny –  Mateusz Hałajko (6 miejsce w OPEN GIGA), Jacek Kłeczek  (13 miejsce w OPEN GIGA), Andrzej Miłek (21 miejsce w OPEN MEGA), Wiktor Cozac (99 miejsce w OPEN MEGA).

Autor: Mateusz Hałajko

Zdjęcia: Sylwia Sajdak, Wiktor Bubniak