| Aktualności - Strona Główna | Kolarze Lubczy startowali w Ropczycach oraz „Dolinie Strugu”

Aktualności - Strona Główna

Kolarze Lubczy startowali w Ropczycach oraz „Dolinie Strugu”

W niedzielę 31.07.2016 część naszego teamu w składzie Monika Nowak, Kamila Stasicka, Jan Miłek, Andrzej Miłek, Michał Matłosz i Mariusz Stasicki udali się na lokalny wyścig MTB do Ropczyc. Na dystansie mega liczącym 42 km Michał i Andrzej zajęli 6 oraz 7 pozycję OPEN, co obiektywnie można przyjąć za dobry wynik, zważywszy że zwycięzcą wyścigu został aktualny Mistrz Polski MTB XC Masters  I – A. Rzeszutko. […]

W niedzielę 31.07.2016 część naszego teamu w składzie Monika Nowak, Kamila Stasicka, Jan Miłek, Andrzej Miłek, Michał Matłosz i Mariusz Stasicki udali się na lokalny wyścig MTB do Ropczyc. Na dystansie mega liczącym 42 km Michał i Andrzej zajęli 6 oraz 7 pozycję OPEN, co obiektywnie można przyjąć za dobry wynik, zważywszy że zwycięzcą wyścigu został aktualny Mistrz Polski MTB XC Masters  I – A. Rzeszutko. Andrzej po szalonej walce deklasuje facetów w kategorii M4. Na hobby Monika wygrywa w kategorii kobiet. Janek śmiga coraz szybciej, aż miło się patrzy. Kamila zdobywa doświadczenie i pnie się z wyścigu na wyścig do góry.

Pozostali członkowie teamu uczestniczyli w drugiej edycji rzeszowskiego Rajdu Rowerowego „Dolina Strugu”. Tam w doskonałych humorach pokonali 60 km trasę przebiegającą przez ulice Rzeszowa, Tyczyna, Błażowej, Hyżnego i Chmielnika. Wieczorem połączyliśmy siły i wspólnie bawiliśmy się w  „Marinie” przy dźwiękach zespołów: Simple Pleasures,  The Freeborn Brothers, Bass Astral & Igo oraz Gypsy and the Acid Queen.  Już w sobotę 6 sierpnia nasz team rywalizował będzie w Cyklokarpatach. Tym razem czeka ich wyścig w Komańczy.