| Aktualności - Strona Główna | Kolarstwo Górskie | Kolarze Lubczy w czołówce maratonu „Biały Kruk 2022”

Aktualności - Strona GłównaKolarstwo Górskie

Kolarze Lubczy w czołówce maratonu „Biały Kruk 2022”

16 stycznia po raz czwarty miłośnicy dwóch kółek mieli możliwość rywalizacji w zawodach Biały Kruk w Janowie Lubelskim. Na starcie zimowej imprezy zebrało się blisko 250 osób. Trasy poprowadzone zostały po malowniczych Lasach Janowskich. Rywalizację rozegrano na dwóch dystansach FIT 15 km. i MEGA 42 km. Z radością informujemy, że nasi zawodnicy spisali się na medal! Na I miejscu całego wyścigu na dystansie MEGA zameldował się Jacek Kłeczek, […]

16 stycznia po raz czwarty miłośnicy dwóch kółek mieli możliwość rywalizacji w zawodach Biały Kruk w Janowie Lubelskim. Na starcie zimowej imprezy zebrało się blisko 250 osób. Trasy poprowadzone zostały po malowniczych Lasach Janowskich. Rywalizację rozegrano na dwóch dystansach FIT 15 km. i MEGA 42 km. Z radością informujemy, że nasi zawodnicy spisali się na medal! Na I miejscu całego wyścigu na dystansie MEGA zameldował się Jacek Kłeczek, Marek Kozłowski zajął 3 miejsce w swojej kategorii, Wiktor Cozac 3 miejsce w swojej kategorii. W zmaganiach zimowego maratonu z SST Lubcza wzięli udział  także Tomasz Radziejowski i Artur Szubski. Serdecznie gratulujemy!