| Aktualności - Strona Główna | SIATKARZE | Siatkarze Lubczy zakończyli sezon bez medalu

Aktualności - Strona GłównaSIATKARZE

Siatkarze Lubczy zakończyli sezon bez medalu

Nie powiódł się naszym siatkarzom Turniej Finałowy Podkarpackiej 1. Ligi Mężczyzn. Zespół Lubczy zakończył zmagania w rundzie zasadniczej na drugim miejscu i do rywalizacji czterech najlepszych drużyn przystępował z handicapem punktowym. Niestety podczas turnieju w Kielnarowej, zespół z Racławówki zaprezentował się bardzo słabo i przegrał wszystkie trzy spotkania: Z Wisłokiem Strzyżów (1:3), z Prosportem Czudec (1:3) oraz z Anilaną Rakszawa (0:3). W efekcie drużyna z Racławówki zajęła czwarte miejsce na koniec […]

Nie powiódł się naszym siatkarzom Turniej Finałowy Podkarpackiej 1. Ligi Mężczyzn. Zespół Lubczy zakończył zmagania w rundzie zasadniczej na drugim miejscu i do rywalizacji czterech najlepszych drużyn przystępował z handicapem punktowym. Niestety podczas turnieju w Kielnarowej, zespół z Racławówki zaprezentował się bardzo słabo i przegrał wszystkie trzy spotkania: Z Wisłokiem Strzyżów (1:3), z Prosportem Czudec (1:3) oraz z Anilaną Rakszawa (0:3). W efekcie drużyna z Racławówki zajęła czwarte miejsce na koniec sezonu. Mistrzem został team z Czudca.

Bardzo serdecznie dziękujemy zawodnikom za sportową walkę w całym sezonie oraz za pozostawione zdrowie. W tym sezonie w barwach drużyny rywalizowali: Patryk Masłowski (kapitan), Maciej Dziedzic, Jarosław Wnęk, Szymon Mędrygał, Dawid Woźniak, Karol Kuśnierz, Grzegorz Kasprzyk, Stanisław Kuśnierz, Mateusz Tkaczyk, Jan Kuźniar, Mateusz Hołobut, Paweł Małek, Dominik Worosz, Bartosz Krztoń, Konrad Witek, Adrian Grobelny, Tomasz Włodyga oraz trener Marek Samolewicz.