| Tabela i terminarz I Liga - BALS | Tabela i terminarz BALS

Tabela i terminarz I Liga - BALS

Tabela i terminarz BALS

Grupa A: miejsce nazwa drużyny mecze punkty sety ratio setów małe punkty ratio małych punktów 1. Fuzja Rzeszów 7 21 21-0 21,00 527-331 1,59 2. Team Rzeszów 7 18 18-4 4,50 525-416 1,26 3. Team Volley Rzeszów 7 15 15-7 2,14 517-442 1,16 4. SST Handlopex 7 12 13-11 1,18 533-483 1,10 5. To Było Do Wygrania […]

Grupa A:

miejsce nazwa drużyny mecze punkty sety ratio setów małe punkty ratio małych punktów
1. Fuzja Rzeszów 7 21 21-0 21,00 527-331 1,59
2. Team Rzeszów 7 18 18-4 4,50 525-416 1,26
3. Team Volley Rzeszów 7 15 15-7 2,14 517-442 1,16
4. SST Handlopex 7 12 13-11 1,18 533-483 1,10
5. To Było Do Wygrania 7 8 11-14 0,78 541-566 0,95
6. Volley Wiśniowa 7 7 8-15 0,53 490-505 0,97
7. Kaio-Ken 7 2 4-20 0,20 396-580 0,68
8. ProSport Czudec 7 1 2-21 0,09 385-556 0,69

1- awans do półfinału, 2-3 awans do baraży, 7-8 brak gwarancji miejsca w kolejnych rozgrywkach

Grupa B:

miejsce nazwa drużyny mecze punkty sety ratio setów małe punkty ratio małych punktów
1. Femid Łąka 7 18 21-7 3,00 656-560 1,17
2. Innofol Łańcut 7 18 20-7 2,85 608-494 1,23
3. Iskra Rzeszów 7 14 16-9 1,77 577-481 1,19
4. Royale Rzeszów 7 14 16-11 1,45 603-576 1,04
5. Kuźnia Talentów Babica 7 9 10-15 0,66 532-570 0,93
6. Tytanis Trzciana 7 8 11-14 0,78 534-571 0,93
7. Turbo Volley Rzeszów 7 2 5-20 0,25 450-571 0,78
8. Czerwony Baron 7 1 5-21 0,23 497-627 0,79

1- awans do półfinału, 2-3 awans do baraży, 7-8 brak gwarancji miejsca w kolejnych rozgrywkach

o miejscach w tabeli decyduje kolejno: ilość punktów, ratio setów, ratio małych punktów, ilość zwycięstw, bezpośredni pojedynek)

Termin: 27 października 2023 r.
RACŁAWÓWKA
17:30 ProSport Czudec – To Było Do Wygrania 0:3 (17-25, 13-25, 22-25) MVP: Grzegorz Denega (To Było Do Wygrania)
19:00 Team Rzeszów – Volley Wiśniowa 3:0 (25-14, 25-20, 25-15) MVP: Piotr Nazimek (Team Rzeszów)
20:30 Team Volley Rzeszów – Fuzja Rzeszów 0:3 (17-25, 22-25, 16-25) MVP: Michał Pomianek (Fuzja)

Termin: 3 listopada 2023 r.
RACŁAWÓWKA
17:30 Tytanis Trzciana – Femid Łąka 1:3 (26-28,25-21,18-25,21-25) MVP: Leszek Gunia (FEMID)
19:00 Iskra Rzeszów – Turbo Volley Rzeszów 3:0 (25-20, 25-13, 25-21) MVP: Karol Jarema (ISKRA) 
20:30 Kuźnia Talentów Babica – Innofol Łańcut 1:3 (25-22, 16-25, 17-25, 18-25) MVP: Bartłomiej Szalacha (INNOFOL) 

Termin: 10 listopada 2023 r.
RACŁAWÓWKA
17:30 Czerwony Baron – Royale Rzeszów 1:3 (18-25, 25-22, 26-28, 22-25) MVP: Dariusz Leniart (ROYALE)
19:00 SST Handlopex – Kaio-Ken 3:1 (25-18, 25-14, 23-25, 25-16) MVP: Bartosz Tenerowicz (HANDLOPEX)
20:30 Fuzja Rzeszów – ProSport Czudec 3:0 (25-3, 25-15, 25-2) MVP: Dawid Krzyżak (FUZJA) 

Termin: 17 listopada 2023 r.
RACŁAWÓWKA
17:30 Tytanis Trzciana – Kuźnia Talentów Babica 1:3 (25-16, 13-25, 20-25, 19-25) MVP: Radosław Wójtowicz (KUŹNIA TALENTÓW)  
19:00 Femid Łąka – Royale Rzeszów 3:2 (25-21, 23-25, 19-25, 25-19, 15-11) MVP: Mateusz Guzek (FEMID)
20:30 Innofol Łańcut – Iskra Rzeszów 3:0 (25-16,26-24,27-25) MVP: Jakub Szalacha (INNOFOL)
WOLA ZGŁOBIEŃSKA
17:30 Team Rzeszów – Team Volley Rzeszów 3:0 (27-25,25-22,25-18) MVP: Jakub Leniart (TEAM RZESZÓW)
19:00 Volley Wiśniowa – Kaio-Ken 3:0 (25-16,25-12,25-15) MVP: Szymon Wójcik (VOLLEY)
20:30 To Było Do Wygrania – SST Handlopex 1:3 (17-25, 25-21, 19-25, 22-25) MVP: Bartosz Tenerowicz (HANDLOPEX) 

Termin: 24 listopada 2023 r.
RACŁAWÓWKA
17:30 Team Volley Rzeszów – Volley Wiśniowa 3:0 (25-20, 25-11, 25-23) MVP: Przemysław Dziak (TEAM VOLLEY)
19:00 Turbo Volley Rzeszów – Czerwony Baron 3:2 (25-17, 14-25, 25-22, 22-25, 15-12) MVP: Marcin Mierzwa (TURBOVOLLEY)
20:30 ProSport Czudec – Team Rzeszów 0:3 (17-25, 22-25, 15-25) MVP: Łukasz Nazimek (TEAM RZESZÓW)

Termin: 1 grudnia 2023 r.
RACŁAWÓWKA
17:30 Kaio-Ken – To Było Do Wygrania 0:3 (11-25, 20-25, 21-25) MVP: Piotr Rachwał (TO BYŁO DO WYGRANIA) 
19:00 SST Handlopex – Fuzja Rzeszów 0:3 (20-25, 22-25, 14-25) MVP: Patryk Banaś (FUZJA)
20:30 Iskra Rzeszów – Tytanis Trzciana 2:3 (25-15, 24-26, 25-19, 21-25, 13-15) MVP: Konrad Janowski (TYTANIS) 

Termin: 8 grudnia 2023 r.
RACŁAWÓWKA
17:30 Czerwony Baron – Innofol Łańcut 1:3 (12-25, 25-23, 21-25, 24-26) MVP: Radosław Tworek (INNOFOL) 
19:00 Femid Łąka – Kuźnia Talentów Babica 3:0 (25-14, 25-19, 25-23) MVP: Michał Kawalec (FEMID)
20:30 Royale Rzeszów – Turbo Volley Rzeszów 3:1 (22-25, 25-22, 25-16, 25-21) MVP: Jakub Sieńko (ROYALE)

Termin: 15 grudnia 2023 r.
RACŁAWÓWKA
17:30 Femid Łąka – Turbo Volley Rzeszów 3:0 (25-19, 25-14, 25-21) MVP: Mateusz Guzek (INNOFOL)
19:00 Tytanis Trzciana – Czerwony Baron 3:0 (25-12, 25-21, 25-22) MVP: Michał Maciej (TYTANIS)
20:30 Royale Rzeszów – Innofol Rzeszów 2:3 (25-21, 20-25, 18-25, 25-21, 13-15) MVP: Dominik Kostyra (INNOFOL)
WOLA ZGŁOBIEŃSKA
17:30 Fuzja Rzeszów – Kaio-Ken 3:0 (25-12, 25-12, 25-15) MVP: Patryk Banaś (FUZJA)
19:00 Team Rzeszów – SST Handlopex 3:0 (25-18, 25-7, 25-17) MVP: Przemysław Kołodziej (TEAM RZESZÓW)
20:30 Volley Wiśniowa – To Było Do Wygrania Rzeszów 2:3 (25-20, 27-29, 25-12, 23-25, 13-15) MVP: Grzegorz Denega (TO BYŁO DO WYGRANIA) 

Termin: 22 grudnia 2023 r.
RACŁAWÓWKA
17:30 Kuźnia Talentów Babica – Iskra Rzeszów 0:3 (17-25, 21-25, 10-25) MVP: Jakub Kulasa (ISKRA)
19:00 Team Volley Rzeszów – ProSport Czudec 3:0 (25-19, 25-17, 25-13) MVP: Jarek Bańka (TEAM VOLLEY)
20:30 To Było Do Wygrania – Fuzja Rzeszów 0:3 (17-25, 25-27, 18-25) MVP: Jakub Bar (FUZJA) 

Termin: 12 stycznia 2024 r.
RACŁAWÓWKA
17:30 ProSport Czudec – Volley Wiśniowa 0:3 (17-25, 23-25, 18-25) MVP: Kamil Mikuszewski (VOLLEY)
19:00 SST Handlopex – Team Volley Rzeszów 1:3 (17-25, 25-21, 22-25, 24-26) MVP: Jarek Bańka (TEAM VOLLEY)
20:30 Kaio-Ken – Team Rzeszów 0:3 (15-25, 8-25, 19-25) MVP: Łukasz Nazimek (TEAM)
WOLA ZGŁOBIEŃSKA
17:30 Turbo Volley Rzeszów – Innofol Łańcut 0:3 (0-15, 0-15, 0-15) walkower
19:00 Royale Rzeszów – Tytanis Trzciana 3:0 (25-21, 25-18, 25-21) MVP: Bogusław Kędzior (ROYALE)
20:30 Czerwony Baron – Kuźnia Talentów Babica 1:3 (21-25, 11-25, 28-26, 24-26) MVP: Jakub Cupryś (KUŹNIA TALENTÓW) 

Termin: 19 stycznia 2024 r.
RACŁAWÓWKA
17:30 ProSport Czudec – SST Handlopex 0:3 (15-25, 16-25, 19-25) MVP: Krzysztof Grabek (HANDLOPEX)
19:00 Team Volley Rzeszów – Kaio-Ken 3:0 (25-14, 25-19, 25-8) MVP: Krzysztof Szczypek (TEAM VOLLEY)
20:30 Iskra Rzeszów – Femid Łąka 2:3 (25-23, 23-25, 18-25, 25-23, 13-15) MVP: Tomasz Lech (FEMID)

Termin: 26 stycznia 2024 r.
RACŁAWÓWKA
17:30 Team Rzeszów – To Było Do Wygrania 3:1 (21-25, 25-18, 25-18, 30-28) MVP: Piotr Nazimek (TEAM)
19:00 Volley Wiśniowa – Fuzja Rzeszów 0:3 (21-25, 12-25, 21-25) MVP: Michał Pomianek (FUZJA)
20:30 Tytanis Trzciana – Turbo Volley Rzeszów 3:0 (26-24, 25-21, 25-23) MVP: Konrad Janowski 

Termin: 2 lutego 2024 r.
RACŁAWÓWKA
17:30 Kuźnia Talentów Babica – Royale Rzeszów 0:3 (19-25, 20-25, 18-25) MVP: Kacper Kowalik (ROYALE)
19:00 Iskra Rzeszów – Czerwony Baron 3:0 (25-8, 25-17, 25-11) MVP: Karol Jarema (ISKRA)
20:30 Femid Łąka – Innofol Łańcut 3:2 (24-26, 25-20, 25-27, 25-21, 15-13) MVP: Michał Kawalec (FEMID)

Termin: 9 lutego 2024 r.
RACŁAWÓWKA
17:30 Fuzja Rzeszów – Team Rzeszów 3:0 (25-20, 25-12, 25-15) MVP: Mateusz Jaksan (FUZJA)
19:00 To Było Do Wygrania – Team Volley Rzeszów 0:3 (16-25, 22-25, 20-25) MVP: Rafał Grzyb (TEAM VOLLEY)
20:30 SST Handlopex – Volley Wiśniowa 3:0 (28-26, 25-21, 25-23) MVP: Kamil Kotulak (SS HANDLOPEX) 

Termin: 16 lutego 2024 r.
RACŁAWÓWKA
17:30 Czerwony Baron – Femid Łąka 0:3 (14-25, 21-25, 13-25) MVP: Michał Kawalec (FEMID)
19:00 Iskra Rzeszów – Royale Rzeszów 3:0 (25-22, 25-14, 25-18) MVP: Kornel Woś (ISKRA)
20:30 Innofol Rzeszów – Tytanis Trzciana 3:0 (25-19, 25-21, 25-16) MVP: Tomasz Łuszczki (INNOFOL)
WOLA ZGŁOBIEŃSKA
18:00 Kaio-Ken – ProSport Czudec 3:2 (26-24, 18-25, 22-25, 25-20, 15-8) MVP: Dominika Łoboda (KAIO-KEN)
19:30 Turbo Volley Rzeszów – Kuźnia Talentów Babica 1:3 (20-25, 29-27, 19-25, 19-25) MVP: Rafał Wilk (KUŹNIA TALENTÓW)

Termin: 23 lutego 2024 r.
RACŁAWÓWKA
19:00 Baraż nr 1: Team Rzeszów – Iskra Rzeszów
20:30 Baraż nr 2: Team Volley Rzeszów – Innofol Łańcut

Termin: 1 marca 2024 r.
RACŁAWÓWKA
19:00 PÓŁFINAŁ I: Fuzja Rzeszów – Zwycięzca Barażu nr 2
20:30 PÓŁFINAŁ II: Femid Łąka – Zwycięzca Barażu nr 1

Termin: 8 marca 2024 r.
RACŁAWÓWKA
18:30 Mecz o III miejsce
20:30 Finał

 

 

 

 

 

 

 

Tabela i terminarz BALS sezon 2022/2023 

Runda Play-Off

Termin: 3 III 2023 r.

RACŁAWÓWKA

18:30 Baraż 1: ISKRA – SILVER-BUD 3:0 (25-22, 25-21, 25-17) MVP: Dariusz Curzytek (ISKRA)

20:00 Baraż 2: VIVIO – VOLLEY PERUGIA 3:0 (25-22, 25-23, 26-24) MVP: Hubert Tymczak (VIVIO)

 

Termin: 10 III 2023 r.

RACŁAWÓWKA

18:30 Półfinał 1: INNOFOL – VIVIO

20:00 Półfinał 2: FUZJA – ISKRA

 

Termin: 17 III 2023 r.

RACŁAWÓWKA

18:30 Mecz o III miejsce 

20:30 Finał

 

GRUPA  A

miejsce nazwa drużyny  mecze punkty sety ratio setów małe pkt ratio małych pkt
1. INNOFOL Rzeszów 7 19 20-4 5,00 577-471 1,22
2. ISKRA Rzeszów  7 19 21-7  3,00 650-571 1,13
3. VIVIO Brzozów  7 13 14-11 1,27 498-449 1,10
4. TOI TOI 7 12 15-12 1,25 563-495 1,13
5. ROYALE Rzeszów 7 10 13-14 0,92 579-580 0,99
6. ZABOROVIA Zaborów 7 5 8-18 0,44 510-586 0,87
7. OSHEE ŁĄCZY NAS PIŁKA 7 4 7-18 0,38 449-540 0,83
8. RKS HUWDU 7 2 7-20 0,35 501-627 0,79

awans do półfinału: Innofol; baraże: Iskra, Vivio; miejsca bez gwarancji gry w kolejnym sezonie: Oshee  łączy nas piłka, RKS Huwdu

GRUPA B

miejsce nazwa drużyny  mecze punkty sety ratio setów małe pkt ratio małych pkt
1. FUZJA Rzeszów 7 21 21-1 21,00 543-403 1,34
2. VOLLEY PERUGIA Rzeszów 7 16 17-8 2,12 575-486 1,18
3. SILVER-BUD TEAM 7 13 17-11 1,54 643-590 1,08
4. SST HANDLOPEX 7 11 13-12 1,08 539-529 1,01
5. PUNCHERS Trzciana 7 9 13-18 0,72 660-673 0,98
6. TURBO VOLLEY Rzeszów 7 7 10-17 0,58 579-624 0,92
7. CZERWONY BARON Rzeszów 7 4 8-19 0,42 578-625 0,92
8. JAKO TAKO i FAJRANT 7 4 6-19 0,31 434-604 0,71

awans do półfinału: Fuzja; baraże: Volley Perugia, Silver-Bud; miejsca bez gwarancji gry w kolejnym sezonie: Czerwony Baron, Jako Tako i Fajrant

 

Termin: 28 X 2022 r.

RACŁAWÓWKA

17:30 Zaborovia – RKS Huwdu  3:1 (19-25, 25-18, 25-17, 25-20) MVP: Jakub Rykała (ZABOROVIA)

19:00 Oshee łączy nas piłka – Toi Toi 1:3 (25-19, 14-25, 20-25, 15-25) MVP: Adam Szabat (TOI TOI)

20:30 Royale – Innofol 1:3 (25-18, 25-27, 22-25, 19-25) MVP: Tomasz Łuszczki (INNOFOL) 

 

Termin: 4 XI 2022 r.

RACŁAWÓWKA

17:30 Jako Tako i Fajrant – Czerwony Baron 3:1 (25-22, 26-24, 13-25, 27-25) MVP: Wojciech Łoboda (JAKO TAKO i FAJRANT)

19:00 Volley Perugia – SST Handlopex 3:0 (25-23, 25-20, 25-17) MVP: Przemysław Dziak (VOLLEY PERUGIA)

20:30 Fuzja – Punchers 3:0 (25-20, 25-16, 25-15) MVP: Tomasz Kozłowski (FUZJA)

 

Termin: 18 XI 2022 r.

RACŁAWÓWKA

17:30 Toi Toi – Royale  3:2 (25-17, 20-25, 16-25, 25-22, 15-13) MVP: Adam Szabat (TOI TOI) 

19:00 Vivio – Innofol 0:3 (19-25, 21-25, 15-25) MVP: Bartłomiej Szalacha (INNOFOL)

20:30 Iskra – Zaborovia 3:0 (26-24, 25-18, 25-22) MVP: Piotr Rutkowski (ISKRA) 

WOLA ZGŁOBIEŃSKA

17:30 Punchers – Turbo Volley 2:3 (19-25, 29-27, 25-20, 27-29, 17-19) MVP: Emanuel Kołodziej (TURBO)

19:00 Fuzja – Volley Perugia 3:0 (25-20, 25-16, 25-20) MVP: Konrad Witek (FUZJA)

20:30 Czerwony Baron – Silver-Bud Team 1:3 (20-25, 25-22, 22-25, 20-25) MVP: Mateusz Michno (SILVER-BUD TEAM)

 

Termin: 25 XI 2022 r.

RACŁAWÓWKA

17:30 RKS Huwdu – Oshee łączy nas piłka 3:2 (15-25, 25-13, 25-21, 13-25, 15-12) MVP: Bartosz Sowa (RKS HUWDU)

19:00 Volley Perugia – Jako Tako i Fajrant 3:0 (25-18, 25-11, 25-12) MVP: Krzysztof Szczypek (VOLLEY PERUGIA)

20:30 Silver-Bud Team – Turbo Volley 3:0 (28-26, 25-22, 25-22) MVP: Przemysław Kołodziej (SILVER-BUD TEAM)

 

Termin: 2 XII 2022 r.

RACŁAWÓWKA

17:30 SST Handlopex – Silver-Bud Team 2:3 (16-25, 20-25, 25-22, 25-23, 11-15) MVP: Przemysław Kołodziej (SILVER-BUD TEAM) 

19:00 Volley Perugia – Punchers 3:0 (25-19, 25-23, 25-15) MVP: Rafał Grzyb (VOLLEY PERUGIA) 

20:30 Fuzja – Jako Tako i Fajrant 3:0 (25-10, 25-11, 25-19) MVP: Michał Pomianek (FUZJA) 

WOLA ZGŁOBIEŃSKA

17:30 Zaborovia – Vivio 0:3 (25-27, 27-29, 18-25) MVP: Konrad Ryba (VIVIO) 

19:00 Oshee łączy nas piłka – Iskra 1:3 (25-21, 22-25, 17-25, 20-25) MVP: Piotr Groszek (ISKRA) 

20:30 Royale – RKS Huwdu 3:1 (25-21, 25-15, 13-25, 25-7) MVP: Arkadiusz Niedbalec (ROYALE) 

 

Termin: 9 XII 2022 r.

RACŁAWÓWKA

17:30 Trubo Volley – Czerwony Baron 1:3 (25-22, 19-25, 16-25, 21-25) MVP: Bartłomiej Żebrowski (CZERWONY BARON)

19:00 Innofol – Toi Toi 3:0 (25-20, 25-22, 25-23) MVP: Radosław Tworek (INNOFOL)

20:30 Iskra – Vivio 3:2 (25-22, 31-29, 17-25, 14-25, 15-11) MVP: Karol Jarema (ISKRA) 

 

Termin: 16 XII 2022 r.

RACŁAWÓWKA

17:30 Fuzja – Silver-Bud Team 3:1 (25-23, 25-17, 18-25, 25-20) MVP: Tomasz Kozłowski (FUZJA) 

19:00 Punchers – Czerwony Baron 3:2 (25-17, 20-25, 23-25, 25-23, 15-13) MVP: Konrad Kaczor (PUNCHERS)

20:30 SST Handlopex – Turbo Volley 3:0 (25-21, 25-14, 25-19) MVP: Maciej Szalacha (SST HANDLOPEX) 

 

 Termin: 13 I 2023 r.

RACŁAWÓWKA

17:30 Iskra – Royale 3:0 (25-17, 25-14, 25-18) MVP: Jakub Kulasa (ISKRA)

19:00 RKS Huwdu – Innofol 0:3 (12-25, 22-25, 22-25) MVP: Tomasz Łuszczki (INNFOFOL) 

20:30 Toi Toi – Vivio 3:0 (15-0, 15-0, 15-0) walkower

 

Termin: 20 I 2023 r.

RACŁAWÓWKA

17:30 Jako Tako i Fajrant – SST Handlopex 0:3 (13-25, 17-25, 19-25) MVP: Bartosz Tenerowicz (SST HANDLOPEX)

19:00 Zaborovia – Oshee łączy nas piłka 0:3 (17-25, 21-25, 23-25) MVP: Łukasz Ostrowski (OSHEE)

20:30 Fuzja – Turbo Volley 3:0 (25-21, 25-18, 25-14) MVP: Patryk Banaś (FUZJA) 

 

Termin: 27 I 2023 r.

RACŁAWÓWKA

17:30 Innofol – Zaborovia 3:0 (25-15, 25-12, 25-18) MVP: Radosław Tworek (INNOFOL)

19:00 Iskra – Toi Toi  3:1 (19-25, 25-17, 25-21, 25-17) MVP: Piotr Groszek (ISKRA)

20:30 Oshee łączy nas piłka – Royale 0:3 (20-25, 22-25, 24-26) MVP: Arkadiusz Niedbalec (ROYALE) 

WOLA ZGŁOBIEŃSKA

17:30 Jako Tako i Fajrant – Punchers 2:3 (13-25, 25-22, 26-24, 12-25, 15-17) MVP: Konrad Janowski (PUNCHERS) 

19:00 Czerwony Baron – SST Handlopex 0:3 (22-25. 14-25, 23-25) MVP: Mirosław Ogorzałek (SST HANDLOPEX) 

20:30 Silver-Bud Team – Volley Perugia 1:3 (23-25, 25-18, 22-25, 22-25) MVP: Michał Guzik (VOLLEY PERUGIA) 

 

Termin: 3 II 2023 r.

RACŁAWÓWKA

17:00 Vivio – Oshee łączy nas piłka 3:0 (15-0, 15-0, 15-0) walkower

18:30 Innofol – Iskra 2:3 (23-25, 25-23, 25-17, 21-25, 13-15) MVP: Piotr Groszek (ISKRA)

20:00 Royale – Zaborovia 3:1 (25-15, 25-17, 21-25, 25-19) MVP: Dariusz Lenart (ROYALE) 

21:30 Toi Toi – RKS Huwdu 3:0 (25-14, 25-21, 25-15) MVP: Bartosz Biliński (TOI TOI)

 

 Termin: 10 II 2023 r.

RACŁAWÓWKA

17:00 Volley Perugia – Turbo Volley 2:3 (23-25, 16-25, 25-18, 25-22, 14-16) MVP: Kamil Kotulak (VOLLEY PERUGIA) 

18:30 Czerwony Baron – Fuzja 0:3 (22-25, 18-25, 21-25) MVP: Patryk Banaś (FUZJA)

20:00 Jako Tako i Fajrant – Silver-Bud Team 0:3 (21-25, 8-25, 14-25) MVP: Wojciech Melnyk (SILVER-BUD)

21:30 Punchers – SST Handlopex 3:2 (23-25, 25-21, 25-22, 19-25, 15-7) MVP: Konrad Janowski (PUNCHERS)  

 

Termin: 17 II 2023 r.

RACŁAWÓWKA

17:30 Fuzja – SST Handlopex 3:0 (25-16, 25-23, 25-18) MVP: Grzegorz Kawa (FUZJA) 

19:00 Vivio – RKS Huwdu 3:1 (25-15, 22-25, 25-19, 25-20) MVP: Dawid Glazar (VIVIO) 

20:30 Toi Toi – Zaborovia 2:3 (25-17, 23-25, 25-18, 17-25, 13-15) MVP: Stanisław Libucha (ZABOROVIA) 

 

Termin: 24 II 2023 r.

RACŁAWÓWKA

17:30 Innofol – Oshee łączy nas piłka  3:0 (25-18, 25-19, 25-17) MVP: Radosław Tworek (INNOFOL)

19:00 Silver-Bud Team – Punchers 3:2 (23-25, 25-21, 20-25, 26-24, 15-12) MVP: Damian Dymek (SILVER-BUD)

20:30 Czerwony Baron – Volley Perugia 1:3 (25-23, 19-25, 14-25, 17-25) MVP: Krzysztof Szczypek (VOLLEY PERUGIA)

WOLA Zgłobieńska 

17:30 RKS Huwdu – Iskra 1:3 (29-27, 17-25, 17-25, 12-25) MVP: Piotr Rutkowski (ISKRA) 

19:00 Royale – Vivio 1:3 (26-24, 13-25, 20-25, 18-25) MVP: Maciej Data (VIVIO) 

20:30 Turbo Volley – Jako Tako i Fajrant 3:1 (25-22, 20-25, 25-14, 25-18) MVP: Magdalena Fudali (TURBO VOLLEY) 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tabela i Terminarz BALS sezon 2021/2022

Runda finałowa: 

Termin: 25 III 2022 r.

Miejsce: Racławówka

18:30 Półfinał I: FUZJA Rzeszów  – ALTERECO Bystrzaki Iwierzyce 3:0 (25-21, 25-22, 26-24) MVP: Konrad Witek (FUZJA) 

20:00  Półfinał II: ISKRA Rzeszów – VOLLEY Wiśniowa 3:2 (25-20, 21-25, 20-25, 25-17, 15-13) MVP: Jacek Pszonka (ISKRA)

 

Termin: 1 IV 2022 r.

Miejsce: Racławówka

19:00 O III miejsce: ALTERECO BYSTRZAKI Iwierzyce – VOLLEY Wiśniowa 3:0 (25-21, 25-23, 25-20) MVP: Jakub Róg (BYSTRZAKI)

20:30 Finał: ISKRA Rzeszów – FUZJA Rzeszów 3:1 (25-23, 24-26, 25-19, 25-22) MVP: Jacek Pszonka (ISKRA)

 

GRUPA A

miejsce nazwa drużyny mecze punkty sety ratio setów małe punkty ratio małych punktów
1. FUZJA Rzeszów 7 20 21-3 7,00 550-378 1,45
2. ISKRA Rzeszów 7 18 19-5 3,80 580-482 1,20
3. HOGS 7 13 18-11 1,63 664-606 1,09
4. YOUNG TEAM Racławówka 7 10 13-12 1,08 552-540 1,02
5. STABILIZATOR Świerzowa 7 9 11-15 0,73 398-554 0,71
6. ROYALE Rzeszów 7 7 8-16 0,50 490-556 0,88
7. NIEZAMOCNI Rzeszów 7 4 6-19 0,31 497-569 0,87
8. RÓB SALTO KIEMON 7 3 4-18 0,22 333-443 0,75

Grupa B 

miejsce nazwa drużyny mecze punkty sety ratio setów małe punkty ratio małych punktów
1. VOLLEY Wiśniowa 7 18 20-6 3,33 602-496 1,21
2. ALTERECO BYSTRZAKI Iwierzyce 7 17 19-7 2,71 620-488 1,27
3. TOI TOI 7 16 18-8 2,25 603-528 1,14
4. PRZE DZIKI TEAM 7 10 13-12 1,08 523-562 0,93
5. PUNCHERS Trzciana 7 9 11-14 0,78 553-566 0,97
6. NAGŁY ZRYW PIWOSZA 7 9 11-14 0,78 526-581 0,93
7. IDEO 7 3 5-19 0,26 470-583 0,80
8. RKS HUWDU 7 2 5-20 0,25 502-595 0,84

Zespoły z miejsc 1-2 awans do półfinału

 

Termin: 5 XI 2021 r.

Miejsce: Racławówka

17:30 NIEZAMOCNI – FUZJA 0:3 (16-25, 23-25, 19-25) MVP: Patryk Banaś (FUZJA)

19:00 RÓB SALTO KIEMON – YOUNG TEAM 0:3 (17-25, 19-25, 16-25) MVP: Karol Kuśnierz (YOUNG TAM)

20:30 STABILIZATOR – HOGS 2:3 (18-25, 25-21, 21-25, 25-21, 11-15) MVP: Mateusz Michno (HOGS)

 

Termin: 12 XI 2021 r.

Miejsce: Racławówka

17:30 NAGŁY ZRYW PIWOSZA – PUNCHERS 3:1 (25-19, 23-25, 25-23, 25-23) MVP: Piotr Rachwał (NAGŁY ZRYW PIWOSZA)

19:00 IDEO – VOLLEY 0:3 (17-25, 12-25, 18-25) MVP: Szymon Wójcik (VOLLEY) 

20:30 TOI TOI – RKS HUWDU 3:0 (25-23, 25-17, 26-24) MVP: Adam Szabat (TOI TOI) 

 

Termin: 19 XI 2021 r.

Miejsce: Racławówka

17:30 PRZEDZIKI TEAM – ALTERECO BYSTRZAKI  0:3 (16-25, 11-25, 17-25) MVP: Remigiusz Pazdan (ALTERECO BYSTRZAKI) 

19:00 YOUNG TEAM – NIEZAMOCNI 3:0 (25-20, 25-11, 25-20) MVP: Magdalena Maciej (YOUNG TEAM)

20:30 ROYALE – ISKRA 0:3 (21-25, 19-25, 24-26) MVP: Piotr Groszek (ISKRA) 

 

Termin: 26 XI 2021 r.

Miejsce: Racławówka

17:30 FUZJA – HOGS 3:2 (24-26, 25-16, 18-25, 25-17, 15-11) MVP: Łukasz Nazimek (HOGS)

19:00 STABILIZATOR – ROYALE 3:0 (26-24, 25-19, 25-17) MVP: Kacper Buczyński (STABILIZATOR)

20:30 ISKRA – RÓB SALTO KIEMON 3:0 (25-17, 25-11, 25-14) MVP: Jakub Adamczyk (ISKRA) 

 

Termin: 3 XII 2021 r.

Miejsce: Racławówka

17:30 PUNCHERS – RKS HUWDU  3:0 (25-16, 25-20, 25-11) MVP: Konrad Janowski (PUNCHERS)

19:00 VOLLEY – NAGŁY ZRYW PIWOSZA 3:0 (25-18, 25-21, 25-18) MVP: Sławomir Tęczar (VOLLEY)

20:30 PRZEDZIKI TEAM – IDEO 3:1 (26-24, 25-27, 25-23, 25-21) MVP: Łukasz Barnat (PRZEDZIKI)

Miejsce: Wola Zgłobieńska

17:30 YOUNG TEAM – STABILIZATOR 1:3 (24-26, 25-22, 21-25, 14-25) MVP: Tomasz Kluz (STABILIZATOR)

19:00  NIEZAMOCNI – RÓB SALTO KIEMON 3:1 (25-14, 25-22, 19-25, 25-19) MVP: Magdalena Fudali (NIEZAMOCNI)

20:30 TOI TOI – ALTERECO BYSTRZAKI 3:1 (20-25, 25-22, 25-21, 28-26) MVP: Adam Szabat (TOI TOI)

 

Termin: 10 XII 2021 r.

Miejsce: Racławówka

17:30 ISKRA – HOGS  3:1 (25-20, 34-36, 25-18, 25-20) MVP: Mateusz Kocur (ISKRA)

19:00 PUNCHERS – ALTERECO BYSTRZAKI 1:3 (17-25, 17-25, 25-21, 20-25) MVP: Jakub Róg (ALTERECO BYSTRZAKI)

20:30 FUZJA – ROYALE 3:0 (25-10, 25-17, 25-11) MVP: Konrad Witek (FUZJA) 

 

Termin: 17 XII 2021 r.

Miejsce: Racławówka

17:30 VOLLEY – TOI TOI 3:2 (25-16, 25-21, 20-25, 22-25, 15-10) MVP: Szymon Zimny (VOLLEY) 

19:00 PRZEDZIKI TEAM – RKS HUWDU 2:3 (24-26, 24-26, 25-23, 25-22, 8-15) MVP: Jakub Herda (RKS HUWDU)

 

Termin: 7 I 2022 r.

Miejsce: Racławówka

17:30 ROYALE – RÓB SALTO KIEMON 3:0 (25-20, 29-27, 25-19) MVP: Kacper Kowalik (ROYALE)

19:00 YOUNG TEAM – HOGS 2:3 (22-25, 24-26, 25-22, 25-23, 11-15) MVP: Sebastian Kozioł (HOGS) 

20:30 ISKRA – NIEZAMOCNI  3:0 (25-19, 25-15, 25-13) MVP: Mateusz Walas (ISKRA)

 

Termin: 14 I 2022 r.

Miejsce: Racławówka

17:30 ALTERECO BYSTRZAKI – IDEO 3:0 (25-11, 25-12, 25-17) MVP: Jakub Róg (ALTERECO BYSTRZAKI) 

19:00 NAGŁY ZRYW PIWOSZA – PRZEDZIKI TEAM 0:3 (17-25, 17-25, 18-25) MVP: Damian Grędysa (PRZE DZIKI) 

20:30 STABILIZATOR – FUZJA 0:3 (24-26, 22-25, 12-25) MVP: Konrad Witek (FUZJA)

 

Termin: 21 I 2022 r.

Miejsce: Racławówka

17:30 termin rezerwowy

19:00 ROYALE – NIEZAMOCNI 3:1 (25-20, 25-15, 21-25, 25-21)  MVP: Andrzej Tereszkiewicz (ROYALE) 

20:30 FUZJA – YOUNG TEAM 3:0 (25-19, 25-18, 25-14) MVP: Bartłomiej Szalacha (FUZJA) 

Miejsce: Wola Zgłobieńska

17:30 ALTERECO BYSTRZAKI – NAGŁY ZRYW PIWOSZA 3:1 (25-23, 23-25, 25-16, 25-13) MVP: Piotr Klyś (ALTERECO BYSTRZAKI)

19:00 RKS HUWDU – VOLLEY 0:3 (17-25, 17-25, 17-25) MVP: Arkadiusz Ziarnik (VOLLEY) 

20:30 TOI TOI – PUNCHERS 1:3 (18-25, 20-25, 25-22, 19-25) MVP: Konrad Kaczor (PUNCHERS) 

 

Termin: 28 I 2022 r.

Miejsce: Racławówka

17:30 STABILIZATOR – ISKRA  0:3 (23-25, 15-25, 16-25) MVP: Piotr Groszek (ISKRA)

19:00 RKS HUWDU – IDEO 1:3 (23-25, 25-21, 19-25, 22-25) MVP: Dawid Mądry (IDEO) 

20:30 PUNCHERS – VOLLEY 0:3 (20-25, 18-25, 24-26) MVP: Szymon Zimny (VOLLEY) 

 

Termin: 4 II 2022 r.

Miejsce: Racławówka

17:30 TOI TOI – PRZEDZIKI TEAM 3:0 (25-16, 25-12, 25-19) MVP: Sebastian Drajczyk (TOI TOI) 

19:00  FUZJA – ISKRA  3:1 (25-15, 22-25, 25-21, 25-17) MVP: Konrad Witek (FUZJA) 

20:30  NIEZAMOCNI – HOGS 0:3 (19-25, 19-25, 20-25) MVP: Piotr Nazimek (HOGS)

21:45 IDEO – NAGŁY ZRYW PIWOSZA 0:3 (19-25, 18-25, 19-25) MVP: Dariusz Lenart (NAGŁY ZRYW PIWOSZA)

 

Termin: 11 II 2022 r.

Miejsce: Racławówka

17:30 RKS HUWDU – NAGŁY ZRYW PIWOSZA  1:3 (25-17, 20-25, 19-25, 23-25) MVP: Andrzej Grzyb (NAGŁY ZRYW PIWOSZA)

19:00 RÓB SALTO KIEMON – STABILIZATOR 3:0 (15-0, 15-0, 15-0) walkower 

20:30 VOLLEY – ALTERECO BYSTRZAKI 2:3 (21-25, 25-23, 18-25, 25-19, 9-15) MVP: Jakub Róg (ALTERECO BYSTRZAKI) 

 

Termin: 18 II 2022 r.

Miejsce: Racławówka

17:30 YOUNG TEAM – ROYALE  3:0 (25-15, 26-24, 25-22) MVP: Sławomir Sarna (YOUNG TEAM)

19:00 PRZEDZIKI TEAM – PUNCHERS 3:0 (25-13, 25-21, 25-23) MVP: Łukasz Barnat (PRZEDZIKI TEAM)

20:30 IDEO – TOI TOI 0:3 (12-25, 14-25, 18-25) MVP: Sebastian Drajczyk (TOI TOI) 

 

Termin: 25 II 2022 r.

Miejsce: Racławówka

17:30 HOGS – RÓB SALTO KIEMON 3:0 (25-16, 25-17, 25-15) MVP: Mateusz Michno (HOGS)

19:00 STABILIZATOR – NIEZAMOCNI 3:2 (26-24, 14-25, 13-25, 25-23, 15-11) MVP: Krzysztof Frączek (STABILIZATOR)

20:30 YOUNG TEAM – ISKRA 1:3 (23-25, 25-17, 13-25, 23-25) MVP: Mateusz Walas (ISKRA) 

 

 

Termin: 4 III 2022 r.

Miejsce: Racławówka

17:30 FUZJA – RÓB SALTO KIEMON 3:0 (15-0, 15-0, 15-0) walkower 

19:00 TOI TOI – NAGŁY ZRYW PIWOSZA  3:1 (25-16, 25-27, 25-18, 25-14) MVP: Adam Szabat (TOI TOI)

20:30 ROYALE – HOGS 2:3 (13-25, 25-19, 20-25, 25-23, 9-15) MVP: Damian Dymek (HOGS)

Miejsce: Wola Zgłobieńska

17:30 PUNCHERS – IDEO 3:1 (17-25, 25-21, 26-24, 25-22) MVP: Paweł Świstara  (PUNCHERS)

19:00 ALTERECO BYSTRZAKI – RKS HUWDU 3:0 (25-19, 25-12, 25-21) MVP: Filip Darłak (BYSTRZAKI)

20:30 VOLLEY – PRZEDZIKI TEAM 3:1 (21-25, 25-15, 25-18, 25-17) MVP: Szymon Wójcik (VOLLEY) 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sezon 2018/2019

 Tabela Rundy Finałowej 

miejsce nazwa drużyny mecze punkty sety małe punkty
1. VOLLEY CLUB Wola Zgłobieńska 2 6 6-2 185-150
2. UNION JACK Rzeszów 2 5 3-4 142-158
3. ISKRA MAPEI Rzeszów  2 1 3-6  183-202

po rundzie zasadniczej przyznano handicap za zajmowane miejsca: Union Jack- 2 pkt, Volley Club- 1 pkt, Iskra Mapei- 0 pkt

Mecze rundy finałowej:

22 III 2019r.  RACŁAWÓWKA:

21:00 UNION JACK – ISKRA MAPEI 3:1 (17-25, 25-21, 25-22, 25-15) MVP: Rafał Koziarz (UNION JACK) 

29 III 2019r. RACŁAWÓWKA:

20:30 ISKRA MAPEI – VOLLEY CLUB 2:3 (25-23, 14-25, 25-22, 23-25, 13-15) MVP: Dominik Worosz (VOLLEY CLUB) 

5 IV 2019r. RACŁAWÓWKA 

20:30 VOLLEY CLUB – UNION JACK  3:0 (25-17, 25-19, 25-14) MVP: Marcin Łabaj (VOLLEY CLUB) 

 

Tabela Rundy Zasadniczej ligi:

miejsce nazwa drużyny mecze punkty sety małe punkty
1. UNION JACK Rzeszów 9 23 25-8 651-543
2. VOLLEY CLUB Wola Zgłobieńska 9 22 24-8  785-634
3. ISKRA MAPEI Rzeszów  9  21 25-11  808-687
4. PARTLUK Rzeszów 9 17 19-15 763-720
5. PURELLA CZARNI Rzeszów 9 16 20-17 829-822
6. SZIK Tyczyn 9 14 18-16 745-747
7. JOKER Widełka 9 8 14-23 786-859
8. Sędziowie PWZPS 9 6 9-24 597-738
9. ROYALE Rzeszów 9 4 9-24 (ratio 0,38) 690-772
10. LUBCZA Racławówka 9 4 9-26 (ratio 0,35) 681-823

1-3 awans do Play- Off, 9- baraże, 10- spadek