| Aktualności - Strona Główna | BALS | Terminarz XV Edycji Boguchwalskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki

Aktualności - Strona GłównaBALS

Terminarz XV Edycji Boguchwalskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki

Znany jest już terminarz XV Edycji Boguchwalskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. Podobnie jak w poprzednich latach zespoły rywalizować będą w dwóch ligach. I LIGA: Volley Club Wola Zgłobieńska, Union Jack Rzeszów, Iskra Mapei Rzeszów, Partluk Rzeszów, Sylveco Czarni Rzeszów, SZik Tyczyn, Sędziowie PWZPS, Royale Rzeszów, Rzeszowski Węgiel, SoGorsi Rzeszów II LIGA GRUPA  A: Zaborovia Zaborów, Toi Toi Polska, Czerwony […]

Znany jest już terminarz XV Edycji Boguchwalskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. Podobnie jak w poprzednich latach zespoły rywalizować będą w dwóch ligach.

I LIGA: Volley Club Wola Zgłobieńska, Union Jack Rzeszów, Iskra Mapei Rzeszów, Partluk Rzeszów, Sylveco Czarni Rzeszów, SZik Tyczyn, Sędziowie PWZPS, Royale Rzeszów, Rzeszowski Węgiel, SoGorsi Rzeszów

II LIGA GRUPA  A: Zaborovia Zaborów, Toi Toi Polska, Czerwony Baron, Nagły Zryw Piwosza Boguchwała, Megamix Niechobrz, Bystrzaki Gmina Iwierzyce

II LIGA GRUPA B: Geronimo Rzeszów, Strażacy, Hogs Euro Sklep, Young Team Racławówka, Volley Wiśniowa, Twój Stary Team

 

Termin: 25 października 2019 r.

RACŁAWÓWKA

17:30 ZABOROVIA -BYSTRZAKI

19:00 TOI TOI POLSKA – MEGAMIX

20:30 CZERWONY BARON – NAGŁY ZRYW PIWOSZA

 

Termin: 8 listopada 2019 r.

RACŁAWÓWKA

17:30 YOUNG TEAM – HOGS EURO SKLEP

19:00 STRAŻACY – WIŚNIOWA

20:30 GERONIMO – TWÓJ STARY TEAM

 

Termin: 15 listopada 2019 r.

RACŁAWÓWKA

17:30 VOLLEY CLUB – SOGORSI

19:00 SYLVECO CZARNI – SZiK

20:30 UNION JACK – RZESZOWSKI WĘGIEL

LUTORYŻ

17:00 CZERWONY BARON – MEGAMIX

18:30 PARTLUK – SĘDZIOWIE

20:00 ISKRA MAPEI – ROYALE

 

Termin: 22 listopada 2019 r.

RACŁAWÓWKA

17:30 ZABOROVIA – TOI TOI POLSKA

19:00 BYSTRZAKI – NAGŁY ZRYW PIWOSZA

20:30 ISKRA MAPEI – SOGORSI

 

Termin: 29 listopada 2019 r.

RACŁAWÓWKA

17:30 SĘDZIOWIE – ROYALE

19:00 SZiK – RZESZOWSKI WĘGIEL

20:30 PARTLUK – UNION JACK

WOLA ZGŁOBIEŃSKA

17:30 TWÓJ STARY TEAM – YOUNG TEAM  

19:00 GERONIMO – STRAŻACY

20:30 HOGS EURO SKLEP – WIŚNIOWA

 

Termin: 6 grudnia 2019 r.

 RACŁAWÓWKA

17:30 NAGŁY ZRYW PIWOSZA – MEGAMIX

19:00 ZABOROVIA – CZERWONY BARON

20:30 SZiK – VOLLEY CLUB

 

Termin 13 grudnia 2019 r.

RACŁAWÓWKA

17:30 HOGS EURO SKLEP – GERONIMO

19:00 UNION JACK – SYLVECO CZARNI

20:30 SOGORSI – ROYALE

WOLA ZGŁOBIEŃSKA

17:30 TOI TOI POLSKA – BYSTRZAKI

19:00 YOUNG TEAM – WIŚNIOWA

20:30 STRAŻACY – TWÓJ STARY TEAM

  

Termin: 21 grudnia 2019 r.

RACŁAWÓWKA

17:30 VOLLEY CLUB – SYLVECO CZARNI

19:00 RZESZOWSKI WĘGIEL – SĘDZIOWIE

20:30 ISKRA MAPEI – PARTLUK

 

Termin: 3 stycznia 2020 r.

RACŁAWÓWKA

17:30 GERONIMO – YOUNG TEAM

19:00 ISKRA MAPEI – RZESZOWSKI WĘGIEL

20:30 VOLLEY CLUB – UNION JACK

 

Termin: 10 stycznia 2020 r.

RACŁAWÓWKA

17:30 UNION JACK – SOGORSI

19:00 ISKRA MAPEI – VOLLEY CLUB

20:30 PARTLUK – RZESZOWSKI WĘGIEL

LUTORYŻ

17:00 TWÓJ STARY TEAM – WIŚNIOWA

18:30 SZiK – SĘDZIOWIE

20:00 ROYALE – SYLVECO CZARNI

 

Termin: 24 stycznia 2020 r.

RACŁAWÓWKA

17:30 BYSTRZAKI – MEGAMIX

19:00 TOI TOI POLSKA – CZERWONY BARON

20:30 ZABOROVIA – NAGŁY ZRYW PIWOSZA

 

Termin: 31 stycznia 2020 r. 

RACŁAWÓWKA

17:30 ROYALE – PARTLUK

19:00 SOGORSI – SZiK

20:30 SĘDZIOWIE – SYLVECO CZARNI

 

Termin: 7 lutego 2020 r.

RACŁAWÓWKA

17:30 RZESZOWSKI WĘGIEL – SYLVECO CZARNI

19:00 HOGS EURO SKLEP – STRAŻACY

20:30 VOLLEY CLUB – PARTLUK

 

Termin 14 lutego 2020 r.

RACŁAWÓWKA

17:30 UNION JACK – ISKRA MAPEI

19:00 ROYALE – SZIK

20:30 SOGORSI – SĘDZIOWIE

 

Termin 21 lutego 2020 r.

WOLA ZGŁOBIEŃSKA

17:30 STRAŻACY – YOUNG TEAM

19:00 BYSTRZAKI – CZERWONY BARON

20:30 VOLLEY CLUB – ROYALE

RACŁAWÓWKA

17:30 ISKRA MAEPI – SZiK

19:00 SOGORSI – RZESZOWSKI WĘGIEL

20:30 PARTLUK – SYLVECO CZARNI

 

Termin: 28 lutego 2020 r.

RACŁAWÓWKA

17:30 NAGŁY ZRYW PIWOSZA – TOI TOI POLSKA

19:00 HOGS EURO SKLEP – TWÓJ STARY TEAM

20:30 SĘDZIOWIE – UNION JACK

 

Termin: 6 marca 2020 r.

RACŁAWÓWKA

17:30 VOLLEY CLUB – RZESZOWSKI WĘGIEL

19:00 MEGAMIX – ZABOROVIA

20:30 ISKRA MAPEI – SĘDZIOWIE

 LUTORYŻ

17:00 GERONIMO – WIŚNIOWA

18:30 SOGORSI – SYLVECO CZARNI

20:00 ROYALE – UNION JACK

 

Termin: 13 marca 2020 r.

RACŁAWÓWKA

17:30 Runda finałowa II Ligi II A – II B

19:00 Runda finałowa II ligi I A – III B

20:30 SZiK – PARTLUK

 

Termin 20 marca 2020 r.

RACŁAWÓWKA

17:30 PARTLUK – SOGORSI

19:00 SZiK – UNION JACK

20:30 SYLVECO CZARNI – ISKRA MAPEI

WOLA ZGŁOBIEŃSKA

17:30 Runda finałowa II Ligi III A – I B

19:00 VOLLEY CLUB – SĘDZIOWIE

20:30 ROYALE – RZESZOWSKI WĘGIEL

 

Termin: 27 marca 2020 r.

RACŁAWÓWKA

17:30 Runda finałowa II Ligi I A- II B

19:00 Runda finałowa II Ligi III A – III B

20:30 Play-off I Ligi:  I miejsce – III miejsce

 

Termin: 3 kwietnia 2020 r.

RACŁAWÓWKA

17:30 Runda finałowa II Ligi II A – I B

19:00 Runda finałowa II Ligi III A – II B

20:30 Play-off I Ligi: III miejsce – II miejsce

  

Termin 17 kwietnia 2020 r.

RACŁAWÓWKA

17:30 Runda finałowa II Ligi: II A – III B

19:00 Runda finałowa II Ligi: I A – I B

20:30 Play-off I Ligi: II miejsce – I miejsce

 

Termin 24 kwietnia 2020 r.

RACŁAWÓWKA

19:00 Baraż o prawo gry w I lidze: 9. miejsce I Liga – 2. Miejsce II Liga

 

Pozostałe informacje organizacyjne zostały przekazane drogą e-mail do kierowników drużyn

podobne wpisy