| Aktualności - Strona Główna | Siatkówka | Udany debiut kadetek!

Aktualności - Strona GłównaSiatkówka

Udany debiut kadetek!

Bardzo udanie swoją przygodę z rozgrywkami rozpoczęły kadetki Lubczy. W premierowym turnieju rozegrały dwa spotkania- z miejscową Dębicką Akademią Siatkówki „Kępa” oraz Sanem Lesko. Pierwsze spotkanie zespół z Racławówki rozegrał z gospodyniami.  Inauguracyjny set dobrze ułożył się dla przyjezdnych, które wygrały do 22. W drugim prowadziły już 8:2, ale przytrafił się im przestój i gospodynie doprowadził do remisu 1:1 w całym meczu. Zwycięzcę miał wyłonić tie break, w którym ekipa […]

Bardzo udanie swoją przygodę z rozgrywkami rozpoczęły kadetki Lubczy. W premierowym turnieju rozegrały dwa spotkania- z miejscową Dębicką Akademią Siatkówki „Kępa” oraz Sanem Lesko. Pierwsze spotkanie zespół z Racławówki rozegrał z gospodyniami.  Inauguracyjny set dobrze ułożył się dla przyjezdnych, które wygrały do 22. W drugim prowadziły już 8:2, ale przytrafił się im przestój i gospodynie doprowadził do remisu 1:1 w całym meczu. Zwycięzcę miał wyłonić tie break, w którym ekipa Lubczy triumfowała do 11.  Starcie z Sanem Lesko było jeszcze bardziej udane. Drużyna z Racławówki dominowała szczególnie zagrywką,  seriami w tym elemencie punktowała Magdalena Smortyś. W efekcie nasz zespół triumfował do 13 i 10. Kolejne zawody rozegra za tydzień w Łańcucie, a przyjdzie mu rywalizować z miejscowym MKSem oraz Liderem Kamień.

Wyniki:

Dębicka Akademia Siatkówki „Kępa” – SST Lubcza Racławówka 1:2 (22:25, 25:16, 11:15)

SST Lubcza Racławówka – UKS San Lesko 2:0 (25:13, 25:10)