| Aktualności - Strona Główna | Kolarstwo Górskie | Wysokie miejsca kolarzy Lubczy w Kamionce. Mateusz Rejch wygrał dystans GIGA!

Aktualności - Strona GłównaKolarstwo Górskie

Wysokie miejsca kolarzy Lubczy w Kamionce. Mateusz Rejch wygrał dystans GIGA!

Kamionka to wieś położona na piaszczystym gruncie wśród lasów, słynąca głównie z terenów rekreacyjnych, zalewu i dużej ilości drzew. Nasi zawodnicy tym razem nie przyjechali tam odpoczywać. Była możliwość sprawdzenia formy na płaskich i szybkich odcinkach. Tempo wyścigu od początku było bardzo wysokie. Odpowiedzialnym za taki stan rzeczy był niezawodny Matt Rejch , który zdecydowanie zwyciężył na najdłuższym dystansie. Pozostali zawodnicy również pokazali się z bardzo dobrej strony. Warto odnotować świetny wynik Janka […]

Kamionka to wieś położona na piaszczystym gruncie wśród lasów, słynąca głównie z terenów rekreacyjnych, zalewu i dużej ilości drzew. Nasi zawodnicy tym razem nie przyjechali tam odpoczywać. Była możliwość sprawdzenia formy na płaskich i szybkich odcinkach. Tempo wyścigu od początku było bardzo wysokie. Odpowiedzialnym za taki stan rzeczy był niezawodny Matt Rejch , który zdecydowanie zwyciężył na najdłuższym dystansie. Pozostali zawodnicy również pokazali się z bardzo dobrej strony. Warto odnotować świetny wynik Janka Miłka, który kończy rywalizację na dystansie hobby na wysokim 9 miejscu Open. Magdalena Kłeczek mimo upadku dzielnie kontynuuje jazdę i zwycięża w kategorii kobiet HK3 . Kamila Stasicka udanie debiutuje wśród stawki na dystansie Mega – 62 km. Tego dnia nie omijają nas również kłopoty sprzętowe. Jacek Kłeczek łapie kapcia tracąc kilka cennych minut.Natomiast Andrzej Miłek z powodu awarii roweru zmuszony jest odwiedzić pobliskie gospodarstwo. Charakter i zdolności improwizacyjne sprawiają, że dzielnie kończy zawody. Wielu by się poddało , ale nie Andrzej Miłek !
Brawa dla wszystkich startujących tego dnia.

Jacek Kłeczek – kategoria GM4 – 5 miejsce

Nasz team zajął 2 miejsce na 114 startujących drużyn, a punktowali dla drużyny – Mateusz Rejch (1 miejsce w Open Giga) Michał Matłosz (4 miejsce w OPEN GIGA),Mateusz Hałajko (13 miejsce w OPEN MEGA), Andrzej Miłek (80 miejsce w OPEN MEGA).

Autor: Michał Matłosz

Zdjęcia: Wiktor Bubniak, Michał Wójtowicz, Barbara Dominiak.