| Aktualności - Strona Główna | BALS | BALS: Femid Łąka wygrał w hicie kolejki i jest o krok od awansu

BALS: Femid Łąka wygrał w hicie kolejki i jest o krok od awansu

Najciekawiej zapowiadającym się pojedynkiem wśród piątkowych meczów BALS było starcie Iskry Rzeszów i Femidu Łąka. Spotkanie, które miało olbrzymie znaczenie dla układu tabeli grupy A, dostarczyło spodziewanych emocji i było bardzo zacięte, a wszystkie partie rozstrzygały się w końcówkach. Tę decydującą na swoją korzyść zapisał Femid, który w tie-breaku musiał odrabiać czteropunktową stratę. Drużyna z Łąki pozostaje niepokonana i jest już o krok od awansu do rundy play-off. […]

Takich emocji nie było w dwóch pozostałych spotkaniach. Team Volley Rzeszów w trzech setach zwyciężył z Kaio-Ken i zrobił kolejny krok do awansu z grupy B. Z kompletu punktów cieszył się także Handlopex, który wygrał z ProSportem. Ekipa z Czudca w początkowych fragmentach setów nawiązywała wyrównaną walkę z rywalem, ale wciąż musi poczekać na pierwszego wygranego w tym sezonie seta.

Oto komplet wyników:
ProSport Czudec – SST Handlopex 0:3 (15-25, 16-25, 19-25) MVP: Krzysztof Grabek (HANDLOPEX)
Team Volley Rzeszów – Kaio-Ken 3:0 (25-14, 25-19, 25-8) MVP: Krzysztof Szczypek (TEAM VOLLEY)
Iskra Rzeszów – Femid Łąka 2:3 (25-23, 23-25, 18-25, 25-23, 13-15) MVP: Tomasz Lech (FEMID)
🗓 Aktualne tabele i terminarz rozgrywek dostępne na stronie sstlubcza.com/tabela-i-liga-bals/
📷 Zdjęcia z większości rozegranych od początku sezonu meczów BALS znajdziecie pod linkiem 👉 https://tiny.pl/cbk9c