| Aktualności - Strona Główna | BALS | BALS: Ostatnia kolejka w tym roku z jednostronnymi pojedynkami

Aktualności - Strona GłównaBALS

BALS: Ostatnia kolejka w tym roku z jednostronnymi pojedynkami

W ostatniej przedświątecznej kolejce BALS wszystkie spotkania zakończył się w trzech setach. Ze zwycięstwa cieszyły się drużyny na zdjęciu – Fuzja Rzeszów i Team Volley Rzeszów, a także Iskra. Fuzja po raz piąty w tym sezonie wygrała bez straty seta, choć w starciu z zespołem To Było Do Wygrania wcale nie miała łatwo, a w drugiej partii rywale mieli nawet piłkę setową. Team Volley swój mecz z ProSportem wygrał bardzo wyraźnie, ale w kilku […]

W ostatniej przedświątecznej kolejce BALS wszystkie spotkania zakończył się w trzech setach. Ze zwycięstwa cieszyły się drużyny na zdjęciu – Fuzja Rzeszów i Team Volley Rzeszów, a także Iskra.
Fuzja po raz piąty w tym sezonie wygrała bez straty seta, choć w starciu z zespołem To Było Do Wygrania wcale nie miała łatwo, a w drugiej partii rywale mieli nawet piłkę setową. Team Volley swój mecz z ProSportem wygrał bardzo wyraźnie, ale w kilku momentach przeciwnicy dzielnie się bronili. To zwycięstwo pozwoliło ekipie z Rzeszowa przedłużyć swoje szanse na awans do rundy play-off. Podobnie stało się w przypadku Iskry, która pokonując Kuźnię Talentów Babica przesunęła się na czwarte miejsce w tabeli grupy A i wróciła do gry o pierwszą trójkę.

Oto komplet wyników:
Kuźnia Talentów Babica – Iskra Rzeszów 0:3 (17-25, 21-25, 10-25) MVP: Jakub Kulasa (ISKRA)
Team Volley Rzeszów – ProSport Czudec 3:0 (25-19, 25-17, 25-13) MVP: Jarek Bańka (TEAM VOLLEY)
To Było Do Wygrania – Fuzja Rzeszów 0:3 (17-25, 25-27, 18-25) MVP: Jakub Bar (FUZJA)
Aktualne tabele i terminarz dostępne na stronie: sstlubcza.com/tabela-i-liga-bals/