| Aktualności - Strona Główna | SIATKARZE | III LM: Seria zwycięstw trwa.

III LM: Seria zwycięstw trwa.

Za naszymi III- ligowymi siatkarzami przedostatnia kolejka. Wczoraj udało im się przedłużyć serię zwycięstw do sześciu. Zespół Andrzeja Tereszkiewicza na trudnym terenie w Oleszycach musiał radzić sobie bez kilku podstawowych zawodników. Mimo tego zdołał odnieść zwycięstwo za trzy punkty. Bardziej wyrównana walka trwała jedynie w pierwszych dwóch partiach tego pojedynku. Spotkanie toczyło się w spokojnej atmosferze. Premierową partię w samej końcówce rozstrzygnęli na swoją korzyść zawodnicy […]

Za naszymi III- ligowymi siatkarzami przedostatnia kolejka. Wczoraj udało im się przedłużyć serię zwycięstw do sześciu. Zespół Andrzeja Tereszkiewicza na trudnym terenie w Oleszycach musiał radzić sobie bez kilku podstawowych zawodników. Mimo tego zdołał odnieść zwycięstwo za trzy punkty. Bardziej wyrównana walka trwała jedynie w pierwszych dwóch partiach tego pojedynku. Spotkanie toczyło się w spokojnej atmosferze. Premierową partię w samej końcówce rozstrzygnęli na swoją korzyść zawodnicy z Racławówki, ale w drugim secie decydujące akcje lepiej rozegrali zawodnicy Michała Gontarza i w meczu był remis 1:1. W kolejnej odsłonie Czarni podjęli walkę na początku seta, ale inicjatywa utrzymywała się po stronie Lubczy, która zwyciężyła do 20. W czwartym secie przyjezdni szybko wypracowali sobie zaliczkę, a ich prowadzenie nie było zagrożone od początku do końca. W efekcie ekipa z Racławówki dopisała kolejne trzy punkty do swojego dorobku. Za tydzień ostatnie spotkanie w rundzie zasadniczej. We własnej hali Lubcza podejmować będzie walczącą o awans do „czwórki” Anilanę Rakszawa.

CZARNI Oleszyce – LUBCZA Racławówka 1:3 (23-25, 25-23, 20-25, 17-25)

LUBCZA: Niedzielski, Fedko (c), Kuśnierz, Płonka, Kasprzyk, Gajdek, Włodyga (libero) oraz Szalacha J., Tworek, Szalacha B., trener: Andrzej Tereszkiewicz

sędziowali: Damian Lic (Żołynia) i Mirosław Pałka (Rzeszów)