| Aktualności - Strona Główna | BALS | Iskra Rzeszów po raz drugi w historii Mistrzem BALSu!

Iskra Rzeszów po raz drugi w historii Mistrzem BALSu!

Wszystko jasne! XVI edycja Boguchwalskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki przechodzi do historii. Po raz drugi mistrzowski tytuł wywalczyła Iskra Rzeszów. Dziś, w meczu finałowym ekipa ta pokonała Fuzję. Spotkanie stało na wysokim poziomie i dostarczyło sporej dawki emocji. Decydująca okazała się skuteczniejsza gra na siatce, przede wszystkim w bloku i ataku. Brąz dla AlterEco Bystrzaków Iwierzyce. W meczu o 3. miejsce drużyna ta, jak zwykle niesiona dopingiem […]

Wszystko jasne! XVI edycja Boguchwalskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki przechodzi do historii. Po raz drugi mistrzowski tytuł wywalczyła Iskra Rzeszów. Dziś, w meczu finałowym ekipa ta pokonała Fuzję. Spotkanie stało na wysokim poziomie i dostarczyło sporej dawki emocji. Decydująca okazała się skuteczniejsza gra na siatce, przede wszystkim w bloku i ataku. Brąz dla AlterEco Bystrzaków Iwierzyce. W meczu o 3. miejsce drużyna ta, jak zwykle niesiona dopingiem grupy swoich głośnych fanów, w trzech setach pokonała Volley Wiśniowa. Statuetka dla MVP sezonu 2021/2022 powędrowała w ręce Konrada Witka z Fuzji.
Finał: ISKRA Rzeszów – FUZJA Rzeszów 3:1 (25-23, 24-26, 25-19, 25-22) MVP: Jacek Pszonka (ISKRA)
O III miejsce: ALTERECO BYSTRZAKI Iwierzyce – VOLLEY Wiśniowa 3:0 (25-21, 25-23, 25-20) MVP: Jakub Róg (BYSTRZAKI)
Końcowa kolejność rozgrywek BALS w sezonie 2021/2022:
🥇 Iskra Rzeszów
🥈 Fuzja Rzeszów
🥉 AlterEco Bystrzaki Iwierzyce
4️⃣ Volley Wiśniowa
🎖 MVP – Konrad Witek (Fuzja)
Dziękujemy wszystkim ekipom za cały sezon! W rywalizacji udział wzięło 16 drużyn, a łącznie w zmaganiach uczestniczyło ponad 180 zawodników. Miło było wrócić po pandemicznej przerwie. Do zobaczenia w kolejnym sezonie 😉