| Aktualności - Strona Główna | SIATKARZE | Lubcza II zwycięża na inaugurację

Aktualności - Strona GłównaSIATKARZE

Lubcza II zwycięża na inaugurację

Od zwycięstwa rozpoczęli sezon siatkarze Lubczy II. Po bardzo ciekawym i pełnym walki widowisku pokonali we własnej hali Anilanę Rakszawa II 3:1. Jedynie pierwszy set był jednostronny, a koncertowo grający zespół z Racławówki szybko zbudował zaliczkę i cieszył się z wygranej do 14. W drugiej odsłonie to goście mieli wysoką, przez chwilę nawet siedmiopunktową zaliczkę, ale w emocjonującej końcówce zespół z Racławówki wyrwał wygraną. Zespół z Rakszawy nie składał broni i zwyciężając trzeciego seta […]

Od zwycięstwa rozpoczęli sezon siatkarze Lubczy II. Po bardzo ciekawym i pełnym walki widowisku pokonali we własnej hali Anilanę Rakszawa II 3:1. Jedynie pierwszy set był jednostronny, a koncertowo grający zespół z Racławówki szybko zbudował zaliczkę i cieszył się z wygranej do 14. W drugiej odsłonie to goście mieli wysoką, przez chwilę nawet siedmiopunktową zaliczkę, ale w emocjonującej końcówce zespół z Racławówki wyrwał wygraną. Zespół z Rakszawy nie składał broni i zwyciężając trzeciego seta przedłużył to spotkanie, ale w czwartej partii Lubcza II zagrała skutecznie w polu zagrywki, co okazało się kluczowe i zaowocowało wygraną do 19, a w całym meczu 3:1. Cieszy, że w naszym zespole udanie zadebiutowało kilku młodych zawodników.

LUBCZA II Racławówka – ANILANA II Rakszawa 3:1 (25-14, 27-25, 23-25, 25-19)

LUBCZA II: Tenerowicz, Kloc (c), Janik, Worosz, Kasprzyk, Haligowski, Kuna (libero) oraz Mędrygał, Bar, Strączek, Sarna, Krupa, trener: Mateusz Tkaczyk

sędziowali: Marek Biros i Anetta Bieniarz (Rzeszów)