| Aktualności - Strona Główna | SIATKARZE | Zacięty bój w Strzyżowie zakończony wygraną siatkarzy Lubczy

Zacięty bój w Strzyżowie zakończony wygraną siatkarzy Lubczy

To był mecz godny hitu kolejki! Po szalonej walce zwyciężamy na wyjeździe z Wisłokiem Strzyżów, notując trzecią wygraną w tym sezonie. Mecz obfitował w wiele emocji. Po dwóch zaciętych i pełnych długich wymian setach nasz zespół prowadził 2:0. Od trzeciej partii rywale poderwali się do walki, zaczęli świetnie spisywać się w polu zagrywki, co przełożyło się też na skuteczność w ataku. Gospodarze pewnie zwyciężyli trzeciego i czwartego seta, dzięki czemu […]

To był mecz godny hitu kolejki! Po szalonej walce zwyciężamy na wyjeździe z Wisłokiem Strzyżów, notując trzecią wygraną w tym sezonie. Mecz obfitował w wiele emocji. Po dwóch zaciętych i pełnych długich wymian setach nasz zespół prowadził 2:0. Od trzeciej partii rywale poderwali się do walki, zaczęli świetnie spisywać się w polu zagrywki, co przełożyło się też na skuteczność w ataku. Gospodarze pewnie zwyciężyli trzeciego i czwartego seta, dzięki czemu doprowadzili do tie-breaka. W nim to Wisłok wygrywał 8:4, ale Lubcza wyrwała zwycięstwo po kapitalnej serii bloków, a decydującą akcję zakończył skutecznym atakiem najskuteczniejszy zawodnik gospodarzy w tym pojedynku Mateusz Hołobut! Wielkie brawa Drużyno za serce do walki i charakter.

WISŁOK Strzyżów – LUBCZA Racławówka 2:3 (20-25, 23-25, 25-18, 25-15, 13-15)

LUBCZA: Masłowski (c), Małek, Tkaczyk, Woźniak, Hołobut, Kuśnierz, Grobelny (libero I) oraz Kasprzyk, Worosz, Dziedzic, Rutkowski (libero II), trener: Marek Samolewicz

sędziowali: Marzena Dynarek (Dębica) i Michał Pasterz (Jasło)