| Aktualności - Strona Główna | SIATKARZE | Siatkarze Lubczy udanie przywitali się z własnymi kibicami

Aktualności - Strona GłównaSIATKARZE

Siatkarze Lubczy udanie przywitali się z własnymi kibicami

Zwycięstwem przywitali się nasi siatkarze z własnymi kibicami. W meczu 2. kolejki Podkarpackiej 1. Ligi Mężczyzn Lubcza pokonała Anilanę Rakszawa 3:1. Pierwsze dwa sety były wyrównane i rozstrzygały się w końcówce, a kluczowym elementem była zagrywka. Premierową odsłonę na swoją korzyść rozstrzygnęli gospodarze, ale w drugiej partii to goście z Rakszawy lepiej rozegrali kluczowe akcje. W trzeciej i czwartej partii takich emocji już nie było. Zespół z Racławówki kontrolował […]

Zwycięstwem przywitali się nasi siatkarze z własnymi kibicami. W meczu 2. kolejki Podkarpackiej 1. Ligi Mężczyzn Lubcza pokonała Anilanę Rakszawa 3:1. Pierwsze dwa sety były wyrównane i rozstrzygały się w końcówce, a kluczowym elementem była zagrywka. Premierową odsłonę na swoją korzyść rozstrzygnęli gospodarze, ale w drugiej partii to goście z Rakszawy lepiej rozegrali kluczowe akcje. W trzeciej i czwartej partii takich emocji już nie było. Zespół z Racławówki kontrolował przebieg gry, będąc skuteczniejszym w ataku. Miejscowych do zwycięstwa poprowadził bardzo dobrze dysponowany tego dnia Mateusz Hołobut. Po dwóch kolejkach nasz zespół ma w dorobku 5 punktów i zajmuje 3 miejsce w tabeli.

Lubcza Racławówka – Anilana Rakszawa 3:1 (25-20, 21-25, 25-19, 25-20)

LUBCZA: Masłowski (c), Małek, Tkaczyk, Woźniak, Hołobut, Kuśnierz, Grobelny (libero) oraz Dziedzic, trener: Marek Samolewicz

sędziowali: Marcin Bujak i Mateusz Pępek