| Aktualności - Strona Główna | Pierwsze podium w karierze naszego biegacza.

Aktualności - Strona Główna

Pierwsze podium w karierze naszego biegacza.

Bardzo udanie zakończył się Maraton Naftowy w Gorlicach dla biegacza Lubczy- Marcina Nobisa. Po raz pierwszy w swojej karierze uplasował się on na podium w swojej kategorii wiekowej, zajmując trzecie miejsce. Dystans maratonu Marcin przebiegł w czasie 3:41:50, dzięki czemu o minutę poprawił swój życiowy rekord. W ogólnej klasyfikacji maratończyk Lubczy zajął 28 miejsce, na  100 startujących. Wynik ten osiągnął w znakomitych warunkach pogodowych, ale jak sam […]

Bardzo udanie zakończył się Maraton Naftowy w Gorlicach dla biegacza Lubczy- Marcina Nobisa. Po raz pierwszy w swojej karierze uplasował się on na podium w swojej kategorii wiekowej, zajmując trzecie miejsce. Dystans maratonu Marcin przebiegł w czasie 3:41:50, dzięki czemu o minutę poprawił swój życiowy rekord. W ogólnej klasyfikacji maratończyk Lubczy zajął 28 miejsce, na  100 startujących. Wynik ten osiągnął w znakomitych warunkach pogodowych, ale jak sam przyznawał, trasa gorlickiego Maratonu Naftowego była bardzo górzysta, a co za tym idzie szalenie trudna. Podium w swojej kategorii wiekowej jest świetnym osiągnięciem, które motywuje do dalszej pracy. Za miesiąc Marcin spróbuje swoich sił w Maratonie Wyszechradzkim.