| Aktualności - Strona Główna | BALS | Ruszył kolejny sezon Boguchwalskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki

Ruszył kolejny sezon Boguchwalskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki

Ruszył kolejny sezon BALS. W piątkowy wieczór w Racławówce rozegrano spotkania pierwszej kolejki grupy A. Udany powrót do rozgrywek zaliczył Innofol (wcześniej pod nazwą Partluk). Zespół ten po emocjonującym meczu w starym ligowym klasyku pokonał Royali 3:1. Przeciwnicy mieli szansę, aby prowadzić w tym spotkaniu 2:0, ale przegrali na przewagi końcówkę drugiej partii i później nie znaleźli już sposobu na zatrzymanie graczy Innofolu. Po rocznej przerwie do rozgrywek wróciła […]

Ruszył kolejny sezon BALS. W piątkowy wieczór w Racławówce rozegrano spotkania pierwszej kolejki grupy A. Udany powrót do rozgrywek zaliczył Innofol (wcześniej pod nazwą Partluk). Zespół ten po emocjonującym meczu w starym ligowym klasyku pokonał Royali 3:1. Przeciwnicy mieli szansę, aby prowadzić w tym spotkaniu 2:0, ale przegrali na przewagi końcówkę drugiej partii i później nie znaleźli już sposobu na zatrzymanie graczy Innofolu. Po rocznej przerwie do rozgrywek wróciła także Zaborovia i również mogła cieszyć się ze zwycięstwa nad RKS Huwdu, mimo początkowych problemów. Zadowoleni po pierwszym pojedynku mogą być gracze Toi Toi, którzy w czterech setach uporali się z debiutującym w lidze Oshee łączy nas piłka, a kluczową rolę w tym meczu odgrywał serwis.

Komplet wyników:
 Zaborovia Zaborów – RKS Huwdu 3:1 (19-25, 25-18, 25-17, 25-20) MVP: Jakub Rykała (Zaborovia)
 Oshee łączy nas piłka – Toi Toi 1:3 (25-19, 14-25, 20-25, 15-25) MVP: Adam Szabat (Toi Toi)
 Royale Rzeszów – Innofol Rzeszów 1:3 (25-18, 25-27, 22-25, 19-25) MVP: Tomasz Łuszczki (Innofol)