| Aktualności - Strona Główna | Sezon biegowy wystartował.

Aktualności - Strona Główna

Sezon biegowy wystartował.

Za oknem piękna pogoda, po zimie nie ma śladu, zatem czas zacząć sezon rowerowo-biegowy. W pierwszym tegorocznym maratonie wystartował biegacz SST Lubcza- Marcin Nobis. Wziął on udział w Półmaratonie Żywieckim. Wymagającą trasę wokół jeziora żywieckiego Marcin pokonał z czasem 1:37:50, co oscyluje w okolicach jego rekordu życiowego. Nasz reprezentant ukończył zawody na 213 miejscu, na 808 startujących. Jak przyznał sam zawodnik jest to dobry rezultat jak na początek. Do najbliższych […]

Za oknem piękna pogoda, po zimie nie ma śladu, zatem czas zacząć sezon rowerowo-biegowy. W pierwszym tegorocznym maratonie wystartował biegacz SST Lubcza- Marcin Nobis. Wziął on udział w Półmaratonie Żywieckim. Wymagającą trasę wokół jeziora żywieckiego Marcin pokonał z czasem 1:37:50, co oscyluje w okolicach jego rekordu życiowego. Nasz reprezentant ukończył zawody na 213 miejscu, na 808 startujących. Jak przyznał sam zawodnik jest to dobry rezultat jak na początek. Do najbliższych planów biegacza należy start w półmaratonie w Dąbrowie Górniczej, lub maratonie krakowskim w połowie kwietnia. Życzymy powodzenia.