| Szachy | Szachowy Turniej w Niechobrzu

Szachy

Szachowy Turniej w Niechobrzu

W dniu 15 lutego 2013 r odbył się w Zespole Szkół w Niechobrzu Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół. W szranki stanęło 16 uczniów, w tym dziesięciu  uczniów Gimnazjum i  sześciu  uczniów  ze szkoły podstawowej. Do udziału w turnieju zaproszono  również uczniów z zaprzyjaźnionych szkół : tj. Szkoły Podstawowej ze Zgłobnia oraz Szkoły Podstawowej nr 2 w Niechobrzu. Rywalizacja była bardzo zacięta i trwała ponad cztery godziny.  Nad przebiegiem  turnieju […]

W dniu 15 lutego 2013 r odbył się w Zespole Szkół w Niechobrzu Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół. W szranki stanęło 16 uczniów, w tym dziesięciu  uczniów Gimnazjum i  sześciu  uczniów  ze szkoły podstawowej. Do udziału w turnieju zaproszono  również uczniów z zaprzyjaźnionych szkół : tj. Szkoły Podstawowej ze Zgłobnia oraz Szkoły Podstawowej nr 2 w Niechobrzu. Rywalizacja była bardzo zacięta i trwała ponad cztery godziny.  Nad przebiegiem  turnieju pieczę sprawowali panowie:  Stanisław Siorek oraz Piotr Oleszczuk. Głównym sędzią zawodów był pan Stanisław Siorek. Około godziny 14:00  wyłoniono zwycięzców. I miejsce i Puchar Dyrektora Zespołu Szkół na poziomie Gimnazjum zdobył Kamil  Król uczeń  klasy I ZS Niechobrz,  II miejsce –Sebastian Miąsik ZS Niechobrz- uczeń klasy II , zaś  III  miejsce Mateusz Płonka ZS Niechobrz również uczeń klasy I. Na poziomie szkoły podstawowej  I miejsce zdobyła Kamila Cioch uczennica SP  w Zgłobniu, II miejsce Seweryn Mik- uczeń SP nr 2  w Niechobrzu, zaś III miejsce-   Gabriel Kawalec uczeń  SP nr1 w Niechobrzu.