| BALS | Terminarz I liga sezon 15.16

BALS

Terminarz I liga sezon 15.16

                I liga BALS   Termin: 6 XI 2015r. RACŁAWÓWKA 17:30 ROYALE – PEBIS  1:3 (22:25, 19:25, 25:19, 21:25) MVP: Konrad Witek (PEBIS) 19:00 GALAKTYCZNI – UNION JACK  1:3 (26:24, 25:18, 25:18, 25:16)  MVP: Jacek Podpora (UNION JACK) 20:30 STRUMYK – LUBCZA  3:0 (25:22, 25:12, 25:23)  MVP: Staszek Kuśnierz (STRUMYK)    Termin: 13 XI 2015r. […]

                I liga BALS

 

Termin: 6 XI 2015r.

RACŁAWÓWKA

17:30 ROYALE – PEBIS  1:3 (22:25, 19:25, 25:19, 21:25) MVP: Konrad Witek (PEBIS)

19:00 GALAKTYCZNI – UNION JACK  1:3 (26:24, 25:18, 25:18, 25:16)  MVP: Jacek Podpora (UNION JACK)

20:30 STRUMYK – LUBCZA  3:0 (25:22, 25:12, 25:23)  MVP: Staszek Kuśnierz (STRUMYK) 

 

Termin: 13 XI 2015r.

 RACŁAWÓWKA

17:30 PART-LUK – ISKRA   3:0 (25:12, 25:16, 29:27)  MVP: Maciej Świst (PART LUK) 

 

Termin: 20 XI 2015r.

RACŁAWÓWKA

19:00 STRUMYK – ROYALE  3:0 (25:13, 25:20, 25:18) MVP: Dominik Worosz (STRUMYK)

20:30 ISKRA – LUBCZA  3:0 (26:24, 27:25, 25:16) MVP: Przemysław Krawczak (ISKRA)

 

Termin: 27 XI 2015r.

RACŁAWÓWKA

19:00 ISKRA – GALAKTYCZNI  1:3 (16:25, 24:26, 25:16, 17:25)  MVP: Jacek Błądziński (GALAKTYCZNI)

20:30 PART-LUK – PEBIS  3:2 (23:25, 22:25, 25:19, 25:11, 15:3) MVP: Bartłomiej Szalacha (PART-LUK)

 

Termin: 11 XII 2015r.

RACŁAWÓWKA

19:00 PEBIS – LUBCZA   3:1 (25:18, 20:25, 25:23, 25:19) MVP: Mateusz Bieńkowski (PEBIS)

20:30 UNION JACK – ISKRA  0:3 (23:25, 18:25, 21:25) MVP: Jakub Kulasa (ISKRA)

 

18 XII 2015r.

RACŁAWÓWKA

19:00 GALAKTYCZNI – ROYALE   3:2 (25:17, 25:17, 20:25, 23:25, 15:13) MVP: Jacek Błądziński (GALAKTYCZNI)

20:30 STRUMYK – PART-LUK 2:3 (20:25, 25:19, 20:25, 25:20, 17:19) MVP: Jakub Szalacha (PART-LUK)

 

Termin: 8 I 2016r.

RACŁAWÓWKA

19:00 UNION JACK – LUBCZA  3:0 (25:17, 25:18, 25:22)  MVP: Mateusz Świstara (UNION JACK)

20:30 GALAKTYCZNI – PEBIS   3:1 (25:15, 25:27, 25:13, 25:23)  MVP: Grzegorz Czajor (GALAKTYCZNI)

 

Termin: 15 I 2016r.

RACŁAWÓWKA

19:00 PART-LUK – ROYALE   3:0 (25:20, 25:18, 25:15) MVP: Radosław Tworek (PART LUK)

20:30 UNION JACK – STRUMYK  1:3 (17:25, 25:16, 18:25, 17:25) MVP: Michał Pomianek (STRUMYK)

 

Termin: 22 I 2016r.

RACŁAWÓWKA

19:00 STRUMYK – ISKRA   3:1 (25:16, 25:19, 25:27, 25:17)  MVP: Jakub Kłeczek (STRUMYK)

20:30 GALAKTYCZNI – PART-LUK   1:3 (23:25, 25:23, 20:25, 23:25) MVP: Dominik Kostyra (PART-LUK)

 

Termin: 29 I 2016r.

RACŁAWÓWKA

19:00 LUBCZA – ROYALE   3:1 (25:18, 25:19, 22:25, 25:22) MVP: Marcin Hamerski (LUBCZA)

20:30 PEBIS – UNION JACK  przełożony

 

Termin: 5 II 2016r.

RACŁAWÓWKA

17:30 LUBCZA – GALAKTYCZNI   0:3 (17:25, 14:25, 15:25)  MVP: Filip Tomaka (GALAKTYCZNI)

 

Termin: 12 II 2016r.

RACŁAWÓWKA

20:30 ROYALE – ISKRA  2:3 (15:25, 25:17, 25:23, 10:25, 9:15) MVP: Jakub Adamczyk (ISKRA)

 

LUTORYŻ

20:00 PART-LUK – UNION JACK   3:1 (23:25, 25:20, 29:27, 25:18)  MVP: Radosław Tworek (PART-LUK)

 

Termin: 15 II 2016r.

20:00 PEBIS – STRUMYK 1:3 (20:25, 21:25, 25:23, 18:25) MVP: Tomasz Włodyga (STRUMYK)

 

 

Termin: 26 II 2016r.

RACŁAWÓWKA

17:30  PEBIS – ISKRA   1:3 (10:25, 28:26, 21:25, 22:25) MVP: Przemysław Krawczak (ISKRA)

19:00 STRUMYK – GALAKTYCZNI 3:1 (22:25, 25:14, 25:19, 25:20) MVP: Dominik Worosz (STRUMYK)

20:30 ROYALE – UNION JACK 1:3 (26:28, 28:26, 25:19, 25:19) MVP: Jacek Podpora (UNION JACK) 

 

Termin: 01 III 2016r.

RACŁAWÓWKA

20:30 PEBIS – UNION JACK 2:3 (18:25, 19:25, 25:23, 25:22, 13:15) MVP: Bartłomiej Skowron (UNION JACK)

 

 

Termin: 4 III 2016r.

RACŁAWÓWKA

20:30 LUBCZA – PART-LUK   0:3 (16:25, 14:25, 19:25) MVP: Jakub Szalacha (PART-LUK)

 

 

FAZA FINAŁOWA: 

 

Termin: 11 III 2016r.

RACŁAWÓWKA

20:30 STRUMYK – ISKRA  3:0 (25:15, 25:22, 25:23) MVP: Michał Pomianek (STRUMYK)

 

LUTORYŻ 

17:00 PEBIS – LUBCZA   0:3 (0:15, 0:15, 0:15) walkower

18:30 UNION JACK – ROYALE 3:1 (25:23, 18:25, 25:22, 25:21) MVP: Jacek Podpora (UNION JACK)

20:00 PART-LUK – GALAKTYCZNI 3:0 (25:19, 25:20, 25:14) MVP: Jakub Szalacha (PART-LUK)

 

TERMIN: 18 III 2016r. 

RACŁAWÓWKA 

18:00 ROYALE – PEBIS 1:3 (20:25, 25:22, 15:25, 19:25) MVP: Konrad Witek (PEBIS)

19:30 ISKRA – PART-LUK  0:3 (22:25, 21:25, 16:25) MVP: Mateusz Bryliński (PART-LUK)

21:00 GALAKTYCZNI – STRUMYK  1:3 (21:25, 17:25, 25:19, 22:25) MVP: Tomasz Żuczek (STRUMYK) 

 

Termin: 1 IV 2016r.

RACŁAWÓWKA 

18:00 LUBCZA – ROYALE 

19:30 UNION JACK – PEBIS

21:00 ISKRA – GALAKTYCZNI 

 

Termin: 4 IV 2016r.

RACŁAWÓWKA 

20:30 PART-LUK – STRUMYK 

 

Termin: 8 IV 2016r.

RACŁAWÓWKA

19:30 LUBCZA – UNION JACK

 

podobne wpisy