| BALS | Zaległe derby dla Super Partii

Zaległe derby dla Super Partii

W środę rozegrano zaległy mecz grupy B II ligi, w którym zmierzyły się Super Partia Racławówka i HellBoys Niechobrz. Oba zespoły sąsiadują w tabeli i prezentują podobny poziom. Pierwszy set początkowo był bardzo  zacięty, potem na trzy oczka odjechała Super Partia, ale końcówka należała do Niechobrzan, którzy dzięki dobrej zagrywce zwyciężyli 25:22. Druga odsłona rozpoczęła się podobnie, z czasem znów zaczęła odskakiwać ekipa z Racławówki i tym razem dała radę […]

W środę rozegrano zaległy mecz grupy B II ligi, w którym zmierzyły się Super Partia Racławówka i HellBoys Niechobrz. Oba zespoły sąsiadują w tabeli i prezentują podobny poziom. Pierwszy set początkowo był bardzo  zacięty, potem na trzy oczka odjechała Super Partia, ale końcówka należała do Niechobrzan, którzy dzięki dobrej zagrywce zwyciężyli 25:22. Druga odsłona rozpoczęła się podobnie, z czasem znów zaczęła odskakiwać ekipa z Racławówki i tym razem dała radę przypilnować przewagi, wygrywając do 21. Przegrany set kompletnie podłamał Niechobrzan, którzy w następnej partii nie podjęli walki.  Fatalne przyjęcie nie pozwalało HellBoysom na konstruowanie akcji, rywale osiągnęli wyraźną przewagę i zwyciężyli 25:13. W czwartej odsłonie Super Partia odskoczyła na 16:8, potem prowadziła 20:12, ale HellBoysi zaryzykowali zagrywką i po chwili przegrywali już tylko 20:22. Decydujące akcje należały jednak do gospodarzy, którzy zwyciężyli 25:21, a w całym meczu 3:1.

SUPER PARTIA Racławówka – HELLBOYS Niechobrz 3:1 (22-25, 25-21, 25-13, 25-21)

MVP: Jarek Kalandyk (SUPER PARTIA)