| Aktualności - Strona Główna | BALS | BALS: Fuzja wciąż bez straty seta. Royale blisko rekordowego wyniku

BALS: Fuzja wciąż bez straty seta. Royale blisko rekordowego wyniku

W piątkowy wieczór rozegrano sześć kolejnych spotkań Boguchwalskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. Komplet zwycięstw i to bez straty seta ma w swoim dorobku Fuzja Rzeszów. Zeszłoroczni wicemistrzowie tym razem pokonali zespół Jako Tako i Fajrant w niespełna 45 minut, dzięki czemu pozostają liderem grupy B. W czołówce po bardzo udanym początku sezonu utrzymuje się także Volley Perugia Rzeszów, a tym razem ekipa ta ze spokojem pokonała Punchers Trzciana. Niepokonany w tej grupie […]

W piątkowy wieczór rozegrano sześć kolejnych spotkań Boguchwalskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. Komplet zwycięstw i to bez straty seta ma w swoim dorobku Fuzja Rzeszów. Zeszłoroczni wicemistrzowie tym razem pokonali zespół Jako Tako i Fajrant w niespełna 45 minut, dzięki czemu pozostają liderem grupy B. W czołówce po bardzo udanym początku sezonu utrzymuje się także Volley Perugia Rzeszów, a tym razem ekipa ta ze spokojem pokonała Punchers Trzciana. Niepokonany w tej grupie pozostaje Silver-Bud Team, który miał szansę na komplet punktów, ale w piątek do pokonania zespołu SST Handlopex potrzebował tie-breaka. Ci drudzy przegrywali już 0:2, ale zdołali uratować końcówki trzeciego i czwartego seta, dzięki czemu wyszarpali jeden punkt. Na więcej nie wystarczyło, bo Silver-Bud miał bardzo dużą przewagę na środku siatki.

W grupie A drugi mecz i drugie zwycięstwo zanotowała broniąca tytułu Iskra. Rzeszowianie pokonali Oshee łączy nas piłka 3:1, choć w początkowym fragmencie przeciwnicy stawiali twarde warunki i zdołali wygrać pierwszego seta, a i w drugim mieli swoje szanse. Pierwszej wygranej w lidze doczekał się zespół Vivio Brzozów. Debiutująca w tym roku w rozgrywkach drużyna na inaugurację pozostawiła po sobie dobre wrażenie, ale przegrała z Innofolem. Tym razem gracze z Brzozowa dopisali do swojego dorobku trzy punkty, perfekcyjnie rozgrywając końcówki setów i pokonując Zaborovię. Zwycięstwa doczekali się także Royale. Ci po dwóch wygranych setach spuścili z tonu i przegrali trzecią odsłonę z RKS Huwdu do 13, ale odbili sobie to w czwartej partii, pokonując rywali 25 do 7 i zbliżając się do rekordu rozgrywek. Najwyżej wygrany set w historii BALSu od 2015 roku należy do Izol-Montu (obecnie Innofol) i zakończył się wygraną tej ekipy d0 6.

Komplet wyników:

SST Handlopex – Silver-Bud Team 2:3 (16-25, 20-25, 25-22, 25-23, 11-15) MVP: Przemysław Kołodziej (SILVER-BUD TEAM)

Volley Perugia – Punchers 3:0 (25-19, 25-23, 25-15) MVP: Rafał Grzyb (VOLLEY PERUGIA)

Fuzja – Jako Tako i Fajrant 3:0 (25-10, 25-11, 25-19) MVP: Michał Pomianek (FUZJA)

Zaborovia – Vivio 0:3 (25-27, 27-29, 18-25) MVP: Konrad Ryba (VIVIO)

Oshee łączy nas piłka – Iskra 1:3 (25-21, 22-25, 17-25, 20-25) MVP: Piotr Groszek (ISKRA)

Royale – RKS Huwdu 3:1 (25-21, 25-15, 13-25, 25-7) MVP: Arkadiusz Niedbalec (ROYALE)