| Aktualności - Strona Główna | BALS | BALS: Mistrz zaczął od zwycięstwa. Pewne wygrane Fuzji oraz Innofolu

BALS: Mistrz zaczął od zwycięstwa. Pewne wygrane Fuzji oraz Innofolu

Aż sześć spotkań rozegrano w piątek w ramach Boguchwalskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. Nie brakowało emocji i ciekawej walki. Udany start rozgrywek zaliczyła broniąca tytułu Iskra Rzeszów, która po dość zaciętym meczu zwyciężyła z Zaborovią. Po dwie wygrane mają już w swoim dorobku Fuzja Rzeszów oraz Innofol. Ci pierwsi w trzech setach pokonali Volley Perugia. Innofol zagrał bardzo dobre zawody i uporał się z debiutującym w rozgrywkach Vivio Brzozów, choć w kilku fragmentach […]

Aż sześć spotkań rozegrano w piątek w ramach Boguchwalskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. Nie brakowało emocji i ciekawej walki. Udany start rozgrywek zaliczyła broniąca tytułu Iskra Rzeszów, która po dość zaciętym meczu zwyciężyła z Zaborovią. Po dwie wygrane mają już w swoim dorobku Fuzja Rzeszów oraz Innofol. Ci pierwsi w trzech setach pokonali Volley Perugia. Innofol zagrał bardzo dobre zawody i uporał się z debiutującym w rozgrywkach Vivio Brzozów, choć w kilku fragmentach kibice mogli oglądać ładną i zaciętą walkę. Dużo emocji i zwrotów akcji, ale też sporo błędów i nierównej gry było w pojedynkach Toi Toi – Royale oraz Punchers Trzciana – Trubo Rzeszów. Oba mecze rozstrzygnęły się dopiero w końcówce tie-breaka. Czerwony Baron dzielnie przeciwstawił się ekipie Silver-Bud Team, ale bardziej doświadczeni rywale okazali się lepsi w końcówkach poszczególnych setów.

Komplet wyników:

Toi Toi – Royale  3:2 (25-17, 20-25, 16-25, 25-22, 15-13) MVP: Adam Szabat (TOI TOI)

Vivio – Innofol 0:3 (19-25, 21-25, 15-25) MVP: Bartłomiej Szalacha (INNOFOL)

Iskra – Zaborovia 3:0 (26-24, 25-18, 25-22) MVP: Piotr Rutkowski (ISKRA)

Punchers – Turbo Volley 2:3 (19-25, 29-27, 25-20, 27-29, 17-19) MVP: Emanuel Kołodziej (TURBO)

Fuzja – Volley Perugia 3:0 (25-20, 25-16, 25-20) MVP: Konrad Witek (FUZJA)

Czerwony Baron – Silver-Bud Team 1:3 (20-25, 25-22, 22-25, 20-25) MVP: Mateusz Michno (SILVER-BUD TEAM)