| Aktualności - Strona Główna | BALS | BALS: Niespodziewane zwycięstwo Tytanisu Trzciana

BALS: Niespodziewane zwycięstwo Tytanisu Trzciana

Nie zatrzymuje się obrońca mistrzowskiego tytułu w Boguchwalskiej Amatorskiej Lidze Siatkówki. Fuzja Rzeszów odniosła trzecie zwycięstwo w tym sezonie, ponownie nie tracąc choćby seta. Drużyna Handlopexu stawiała trudne warunki w początkowych fragmentach setów, ale końcówki zdecydowanie należały do rywali. Z trzysetowego zwycięstwa cieszyła się także drużyna To Było Do Wygrania, która pokonała Kaio-Ken. Najwięcej emocji dostarczył ostatni mecz wieczoru. Iskra Rzeszów prowadziła z Trzcianą 2:1, ale Tytanis zdołał […]

Nie zatrzymuje się obrońca mistrzowskiego tytułu w Boguchwalskiej Amatorskiej Lidze Siatkówki. Fuzja Rzeszów odniosła trzecie zwycięstwo w tym sezonie, ponownie nie tracąc choćby seta. Drużyna Handlopexu stawiała trudne warunki w początkowych fragmentach setów, ale końcówki zdecydowanie należały do rywali. Z trzysetowego zwycięstwa cieszyła się także drużyna To Było Do Wygrania, która pokonała Kaio-Ken. Najwięcej emocji dostarczył ostatni mecz wieczoru. Iskra Rzeszów prowadziła z Trzcianą 2:1, ale Tytanis zdołał odwrócić losy rywalizacji i cieszył się ze zwycięstwa. Oto komplet wyników piątkowych spotkań:
🏐Kaio-Ken – To Było Do Wygrania 0️⃣:3️⃣ (11-25, 20-25, 21-25)
🎖MVP: Piotr Rachwał (To Było Do Wygrania)
🏐SST Handlopex – Fuzja Rzeszów 0️⃣:3️⃣ (20-25, 22-25, 14-25)
🎖MVP: Patryk Banaś (Fuzja)
🏐Iskra Rzeszów – Tytanis Trzciana 2️⃣:3️⃣ (25-15, 24-26, 25-19, 21-25, 13-15)
🎖MVP: Konrad Janowski (Tytanis)