| Aktualności - Strona Główna | BALS | BALS: Pewne zwycięstwa Iskry i Stabilizatora. Wygrana Fuzji po zaciętym meczu

BALS: Pewne zwycięstwa Iskry i Stabilizatora. Wygrana Fuzji po zaciętym meczu

Najwięcej emocji spośród piątkowych spotkań Boguchwalskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki dostarczyło starcie Fuzji Rzeszów i Hogs. Szczególnie ciekawy był pierwszy set, który rozstrzygnął się grą na przewagi. Hogs prowadził w tym pojedynku już 2:1, ale na początku czwartej odsłony poważnie wyglądającej kontuzji doznał grający znakomite zawody libero tej drużyny Łukasz Nazimek. Jego koledzy mocno przygaśli, co wykorzystał doświadczony zespół Fuzji i doprowadził do tie-breaka. W decydującym secie […]

Najwięcej emocji spośród piątkowych spotkań Boguchwalskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki dostarczyło starcie Fuzji Rzeszów i Hogs. Szczególnie ciekawy był pierwszy set, który rozstrzygnął się grą na przewagi. Hogs prowadził w tym pojedynku już 2:1, ale na początku czwartej odsłony poważnie wyglądającej kontuzji doznał grający znakomite zawody libero tej drużyny Łukasz Nazimek. Jego koledzy mocno przygaśli, co wykorzystał doświadczony zespół Fuzji i doprowadził do tie-breaka. W decydującym secie trwała zacięta walka, ale w końcówce więcej chłodnej głowy zachowali siatkarze Fuzji i odnieśli drugą wygraną w tym sezonie. Interesująco było także w starciu Stabilizatora Świerzowa z Royalami. W wielu momentach zespoły toczyły twardą walkę, podbijając sporo piłek w obronie. Po trzech setach ze zwycięstwa cieszył się Stabilizator, który dysponował bardziej wyrównanym składem. Royale po raz drugi z rzędu zagrali nie najgorzej, ale znów nie zdołali urwać choćby seta, przegrywając końcówki. W ostatnim meczu wieczoru Iskra bez kłopotu poradziła sobie z młodym zespołem Rób Salto Kiemon, który popełnił zdecydowanie zbyt dużo błędów własnych, aby móc toczyć równą walkę z tak doświadczonym rywalem. Po dwóch kolejkach liderem grupy A pozostaje Young Team Racławówka. Tabela i terminarz TUTAJ

Komplet wyników:

FUZJA – HOGS 3:2 (24-26, 25-16, 18-25, 25-17, 15-11) MVP: Łukasz Nazimek (HOGS)

STABILIZATOR – ROYALE 3:0 (26-24, 25-19, 25-17) MVP: Kacper Buczyński (STABILIZATOR)

ISKRA – RÓB SALTO KIEMON 3:0 (25-17, 25-11, 25-14) MVP: Jakub Adamczyk (ISKRA)