| Aktualności - Strona Główna | BALS | BALS: Volley Perugia Rzeszów i Silver-Bud Team z drugimi zwycięstwami

BALS: Volley Perugia Rzeszów i Silver-Bud Team z drugimi zwycięstwami

Za nami kolejne mecze BALS. Udany początek sezonu notuje Volley Perugia Rzeszów. Zespół ten odniósł drugie okazałe zwycięstwo. Komplet punktów ma też w swoim dorobku Silver-Bud Team, który tym razem po trzech zaciętych setach triumfował z Turbo Volley. Emocji, ale i mocno falującej gry nie zabrakło w meczu RKS Huwdu z Oshee łączy nas piłka, a ostatecznie z wygranej po tie-breaku cieszyli się ci pierwsi. Komplet wyników: RKS Huwdu – […]

Komplet wyników:
RKS Huwdu – Oshee łączy nas piłka 3:2 (15-25, 25-13, 25-21, 13-25, 15-12) MVP: Bartosz Sowa (RKS Huwdu)
Volley Perugia Rzeszów – Jako Tako i Fajrant 3:0 (25-18, 25-11, 25-12) MVP: Krzysztof Szczypek (Volley Perugia)
Silver-Bud Team – Turbo Volley 3:0 (28-26, 25-22, 25-22) MVP: Przemysław Kołodziej (Silver-Bud Team)