| Aktualności - Strona Główna | BALS | BALS: Volley Wiśniowa wygrał w meczu na szczycie grupy B.

Aktualności - Strona GłównaBALS

BALS: Volley Wiśniowa wygrał w meczu na szczycie grupy B.

W ostatniej przedświątecznej kolejce Boguchwalskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki rozegrano tylko dwa pojedynki, ale oba były bardzo zacięte. Mecz na szczycie grupy B pomiędzy Volley Wiśniowa a Toi Toi rozpoczął się dosyć spokojnie i rozgrywany był w sennym tempie. Volley spisywał się lepiej w polu zagrywki, za to rywale popełniali wiele błędów w tym elemencie. Drużyna z Wiśniowej prowadziła już 2:0 i 16:12. Wydawało się, że pewnie zmierza po końcowy triumf, ale kilka […]

W ostatniej przedświątecznej kolejce Boguchwalskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki rozegrano tylko dwa pojedynki, ale oba były bardzo zacięte. Mecz na szczycie grupy B pomiędzy Volley Wiśniowa a Toi Toi rozpoczął się dosyć spokojnie i rozgrywany był w sennym tempie. Volley spisywał się lepiej w polu zagrywki, za to rywale popełniali wiele błędów w tym elemencie. Drużyna z Wiśniowej prowadziła już 2:0 i 16:12. Wydawało się, że pewnie zmierza po końcowy triumf, ale kilka pomyłek dodało pewności siebie rywalom. Toi Toi poczuł się pewniej, zaryzykował serwisem i zaczął dobrze grać w obronie. Dzięki temu zdołał doprowadzić do tie-breaka. W decydującym secie na właściwe tory wrócili gracze z Wiśniowej i to oni odnieśli trzecią wygraną w sezonie, pozostając liderem grupy B. Niemal identyczny przebieg miał pojedynek PrzeDziki Team z RKS Huwdu. Ci drudzy wygrali końcówki pierwszego i drugiego seta, ale także nie zdołali utrzymać równego poziomu gry i rywale doprowadzili do tie-breaka. Piąta partia była już jednostronna i padła łupem drużyny RKS Huwdu. Trzeci zaplanowany na piątek mecz pomiędzy Ideo a Nagłym Zrywem Piwosza nie doszedł do skutku. W rozgrywkach czas na świąteczną przerwę. Tabela i terminarz dostępne TUTAJ

Komplet wyników:

VOLLEY – TOI TOI 3:2 (25-16, 25-21, 20-25, 22-25, 15-10) MVP: Szymon Zimny (VOLLEY)

PRZEDZIKI TEAM – RKS HUWDU 2:3 (24-26, 24-26, 25-23, 25-22, 8-15) MVP: Jakub Herda (RKS HUWDU)