| Aktualności - Strona Główna | BALS | BALS: Zakończyła się runda zasadnicza

Aktualności - Strona GłównaBALS

BALS: Zakończyła się runda zasadnicza

W piątek rozegrano ostatnie mecze rundy zasadniczej Boguchwalskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. Do końca ważyły się losy czołowych miejsc w grupie A. Pierwsze miejsce i bezpośredni awans do półfinału obronił Innofol, który bardzo pewnie zwyciężył z Oshee łączy nas piłka. Z drugiego miejsca w barażu zagra broniąca tytułu Iskra, która kończąc pierwszą fazę rozgrywek pokonała RKS Huwdu, choć w pierwszym secie rywal postawił trudne warunki faworytowi. Najwięcej […]

W piątek rozegrano ostatnie mecze rundy zasadniczej Boguchwalskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. Do końca ważyły się losy czołowych miejsc w grupie A. Pierwsze miejsce i bezpośredni awans do półfinału obronił Innofol, który bardzo pewnie zwyciężył z Oshee łączy nas piłka. Z drugiego miejsca w barażu zagra broniąca tytułu Iskra, która kończąc pierwszą fazę rozgrywek pokonała RKS Huwdu, choć w pierwszym secie rywal postawił trudne warunki faworytowi. Najwięcej emocji i walki było w meczu, który decydował o zajęciu trzeciego miejsca. W bezpośrednim starciu bardzo dobrze grające Vivio Brzozów zwyciężyło z Royalami 3:1 i rzutem na taśmę zapewniło sobie miejsce w barażu, choć jeszcze kilka tygodni temu wydawało się to niemożliwe.

W grupie B już wcześniej pewni zwycięstwa byli  siatkarze Fuzji. W piątek drugie miejsce przypieczętował Volley Perugia, pokonując w czterech setach Czerwony Baron. Z trzeciego miejsca awansuje Silver-Bud, który na koniec wygrał po tie-breaku z Punchers. Mecz był zacięty, ale nie brakowało w nim chaotycznej gry. W piątek sezon zakończyły też Turbo Volley i Jako Tako i Fajrant. Z trzech punktów cieszyli się ci pierwsi i dzięki temu zapewnili sobie szóste miejsce, gwarantujące udział w przyszłorocznych rozgrywkach. Rywale ostatecznie zamknęli tabelę grupy B.

Końcowe tabele rundy zasadniczej oraz terminarz startującej w kolejny piątek rundy play-off możecie zobaczyć na stronie sstlubcza.com/tabela-i-liga-bals

Komplet wyników ostatniej kolejki:

Innofol – Oshee łączy nas piłka  3:0 (25-18, 25-19, 25-17) MVP: Radosław Tworek (INNOFOL)

Silver-Bud Team – Punchers 3:2 (23-25, 25-21, 20-25, 26-24, 15-12) MVP: Damian Dymek (SILVER-BUD)

Czerwony Baron – Volley Perugia 1:3 (25-23, 19-25, 14-25, 17-25) MVP: Krzysztof Szczypek (VOLLEY PERUGIA)

RKS Huwdu – Iskra 1:3 (29-27, 17-25, 17-25, 12-25) MVP: Piotr Rutkowski (ISKRA)

Royale – Vivio 1:3 (26-24, 13-25, 20-25, 18-25) MVP: Maciej Data (VIVIO)

Turbo Volley – Jako Tako i Fajrant 3:1 (25-22, 20-25, 25-14, 25-18) MVP: Magdalena Fudali (TURBO VOLLEY)