| Aktualności - Strona Główna | BALS | Duże emocje w BALS. Iskra i Fuzja wciąż niepokonane

Aktualności - Strona GłównaBALS

Duże emocje w BALS. Iskra i Fuzja wciąż niepokonane

Bardzo dużo emocji dostarczyło dwa z trzech piątkowych meczów Boguchwalskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. Najciekawiej było w bardzo istotnym dla układu tabeli pojedynku Iskry z Hogs. Dwa pierwsze sety to niemal cały czas wyrównana walka, długie wymiany i efektowne ataki. Pierwszą z partii w końcówce na własną korzyść rozstrzygnęła Iskra. W drugiej odsłonie gra na przewagi trwała aż do stanu 36:34. Jedni i drudzy mieli piłki setowe, a sytuacja zmieniała […]

Bardzo dużo emocji dostarczyło dwa z trzech piątkowych meczów Boguchwalskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. Najciekawiej było w bardzo istotnym dla układu tabeli pojedynku Iskry z Hogs. Dwa pierwsze sety to niemal cały czas wyrównana walka, długie wymiany i efektowne ataki. Pierwszą z partii w końcówce na własną korzyść rozstrzygnęła Iskra. W drugiej odsłonie gra na przewagi trwała aż do stanu 36:34. Jedni i drudzy mieli piłki setowe, a sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie. Ostatecznie tego seta na własną korzyść rozstrzygnął Hogs. Dwie kolejne partie też były bardzo ciekawe, ale sytuację kontrolowali gracze Iskry i to oni wygrali 3:1, dzięki czemu z kompletem punktów są liderem grupy A. Interesująco było też w starciu AlterEco Bystrzaków z Punchers Trzciana. Dwa pierwsze sety to niemal identyczna historia, dłuższy okres walki punkt za punkt, a potem ucieczka i pewna wygrana drużyny z Iwierzyc. W trzeciej odsłonie Trzciana zdołała przedłużyć to spotkanie dzięki ofiarnej grze w obronie, ale ostatecznie w czwartym secie Bystrzaki dopięły swego. To był typowy mecz walki, a zespoły niosła atmosfera z trybun i głośne wsparcie własnych kibiców. Trzeci z piątkowych pojedynków był jednostronny. Fuzja pewnie pokonała Royali i również ma na swoim koncie komplet zwycięstw, a do lidera traci jeden punkt. Tabela i terminarz dostępne TUTAJ

ISKRA – HOGS  3:1 (25-20, 34-36, 25-18, 25-20) MVP: Mateusz Kocur (ISKRA)

PUNCHERS – ALTERECO BYSTRZAKI 1:3 (17-25, 17-25, 25-21, 20-25) MVP: Jakub Róg (ALTERECO BYSTRZAKI)

FUZJA – ROYALE 3:0 (25-10, 25-17, 25-11) MVP: Konrad Witek (FUZJA)