| Aktualności - Strona Główna | SIATKARKI | Kadetki wykonały plan minimum.

Aktualności - Strona GłównaSIATKARKI

Kadetki wykonały plan minimum.

Trwają zmagania w lidze kadetek. Drużyna Lubczy tym razem rywalizowała na turnieju w Dębicy.  Stoczyła tam pojedynki z MKSem Łańcut II oraz LUKSem Lider Kamień. W pierwszym z nich raczej nie miała większych szans. Zespół z Łańcuta przed tą kolejką był liderem tabeli i zdecydowanym faworytem. Początkowo nasza ekipa nawiązywała wyrównaną walkę. Przy serwisach Aleksandry Dziury odskoczyła na 11:9. Od połowy seta inicjatywa przeszła na stronę MKSu. Przez bardzo długi okres w polu […]

Trwają zmagania w lidze kadetek. Drużyna Lubczy tym razem rywalizowała na turnieju w Dębicy.  Stoczyła tam pojedynki z MKSem Łańcut II oraz LUKSem Lider Kamień. W pierwszym z nich raczej nie miała większych szans. Zespół z Łańcuta przed tą kolejką był liderem tabeli i zdecydowanym faworytem. Początkowo nasza ekipa nawiązywała wyrównaną walkę. Przy serwisach Aleksandry Dziury odskoczyła na 11:9. Od połowy seta inicjatywa przeszła na stronę MKSu. Przez bardzo długi okres w polu zagrywki pozostawała A. Pac, a jej zespół odskoczył i wygrał do 19. W drugim secie podopieczne Bogdana Dudka nie miały już kłopotów z pokonaniem ekipy z Racławówki, dominowały w zagrywce i ataku, co przełożyło się na triumf 25:12. Głównym zadaniem na sobotę dla podopiecznych Alicji Nerc było pokonanie Lidera Kamień, z którym nasza drużyna zdołała już w tym sezonie zwyciężyć. Ten plan minimum udało się zrealizować. Tylko na początku pierwszego seta przewagę utrzymywała ekipa z Kamienia. Z czasem dominacja przeszła na stronę Lubczy i tak pozostało aż do końca, a zespół z Racławówki wygrał do 20. W drugim secie poradził sobie jeszcze lepiej. Poprawił grę w polu zagrywki, seriami w tym elemencie punktowały Gabriela Gajdek i Aleksandra Bober. Ich ekipa triumfowała 25:12 i odniosła kolejne meczowe zwycięstwo. Tabela i terminarz dostępna TUTAJ

LUBCZA Racławówka – MKS II Łańcut 0:2 (19-25, 12-25)

Lubcza:  Maciej (c), Smotryś, Bober, Gajdek, Dziura, Długosz oraz Mędrygał, Niedziałek, Sanek

LUBCZA Racławówka – LUKS LIDER Kamień 2:0 (25-20, 25-12)

Lubcza: Maciej (c), Smotryś, Niedziałek, Gajdek, Dziura, Długosz oraz Bober