| SIATKARZE | Lubcza zwyciężyła w Radymnie i szybko przerwała złą passę!

Lubcza zwyciężyła w Radymnie i szybko przerwała złą passę!

Po dwóch z rzędu porażkach, siatkarze Lubczy zdołali powrócić na właściwe tory i w sobotę pokonali na wyjeździe Elektrokal Żagiel Radymno 3:1. Najwięcej kłopotów zespół z Racławówki miał w pierwszej partii. Gospodarze, nie mając nic do stracenia ryzykowali zagrywką i skutecznie grali w ataku. To pozwoliło im zwyciężyć do 22. W trzech kolejnych odsłonach dominowała ekipa Lubczy. Dobrą zmianę dał atakujący Radosław Kielar, a skuteczni tradycyjnie byli też Fedko i Hołobut. Sety miały […]

Po dwóch z rzędu porażkach, siatkarze Lubczy zdołali powrócić na właściwe tory i w sobotę pokonali na wyjeździe Elektrokal Żagiel Radymno 3:1. Najwięcej kłopotów zespół z Racławówki miał w pierwszej partii. Gospodarze, nie mając nic do stracenia ryzykowali zagrywką i skutecznie grali w ataku. To pozwoliło im zwyciężyć do 22. W trzech kolejnych odsłonach dominowała ekipa Lubczy. Dobrą zmianę dał atakujący Radosław Kielar, a skuteczni tradycyjnie byli też Fedko i Hołobut. Sety miały podobny przebieg, goście odskakiwali na kilka punktów i kontrolowali sytuację. Zespół z Radymna próbował odrabiać straty, ale nawet jeśli na chwilę zbliżył się na dwa oczka, to za chwilę znów tracił dużo więcej. W efekcie przyjezdni zwyciężali bardzo pewnie i mogli cieszyć się z trzech meczowych punktów.

ELEKTROKAL ŻAGIEL Radymno – LUBCZA Racławówka 1:3 (25:22, 18:25, 19:25, 17:25)

LUBCZA: Masłowski (c), Fedko, Kasprzyk, Kuśnierz, Hołobut, Bryliński, Włodyga (libero) oraz Tworek, Kielar, Koniuszewski, Szalacha, Bożek

sędziowali: Tomasz Kida (Lubaczów) i Janusz Popadeńczuk (Jarosław)