| Aktualności - Strona Główna | SIATKARZE | Wysoka wygrana Lubczy II z AZSem Rzeszów

Wysoka wygrana Lubczy II z AZSem Rzeszów

Okazałym zwycięstwem zakończył się drugi w tym sezonie mecz siatkarzy Lubczy II. Ekipa z Racławówki w wyjazdowym meczu pokonała 3:0 drużynę AZS UR Rzeszów. Spotkanie od początku do końca przebiegało pod pełną kontrolą gości, którzy otrzymywali wysoką zaliczkę. W pierwszej odsłonie prowadzili już nawet 20:8, by ostatecznie wygrać do 10. W drugiej partii gra była tylko nieznacznie bardziej zacięta. Lubcza II w środkowej fazie seta znów wypracowała dziewięciopunktową zaliczkę […]

Okazałym zwycięstwem zakończył się drugi w tym sezonie mecz siatkarzy Lubczy II. Ekipa z Racławówki w wyjazdowym meczu pokonała 3:0 drużynę AZS UR Rzeszów. Spotkanie od początku do końca przebiegało pod pełną kontrolą gości, którzy otrzymywali wysoką zaliczkę. W pierwszej odsłonie prowadzili już nawet 20:8, by ostatecznie wygrać do 10. W drugiej partii gra była tylko nieznacznie bardziej zacięta. Lubcza II w środkowej fazie seta znów wypracowała dziewięciopunktową zaliczkę i w końcowym rozrachunku wygrała do 16. Bez historii przebiegał także trzeci set. Rywale popełniali masę błędów. Ekipa z Racławówki wykorzystała swoje szanse, odskoczyła na 20:9, by ostatecznie triumfować do 16, a w całym meczu 3:0. Po dwóch kolejkach Lubcza II z kompletem punktów jest liderem tabeli Podkarpackiej 2. Ligi Mężczyzn.

AZS UR Rzeszów – LUBCZA II Racławówka 0:3 (10-25, 16-25, 16-25)

AZS: Głuszko, Trawka, Fedorek (c), Biskup, Pasternak, Stareńczak, Tabor (libero), trener: Wojciech Bajorek

LUBCZA II: Tenerowicz, Kloc, Janik, Witek (c), Strączek, Haligowski, Kuna (libero I) oraz Sarna, Bar, Kuśnierz K., Krupa, Rebizak, Sochacki (libero II), trener: Mateusz Tkaczyk

sędziowali: Mateusz Cetnar i Barbara Setlik