| Aktualności - Strona Główna | BALS | Jednostronna kolejka w BALS

Jednostronna kolejka w BALS

Wszystkie trzy rozegrane w piątkowy wieczór pojedynki Boguchwalskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki były dosyć jednostronne i zakończyły się w trzech setach, choć pojawiło się kilka fragmentów bardziej wyrównanej walki. Pierwszej wygranej w lidze doczekał się zespół Oshee łączy nas piłka, który pokonał grającą w okrojonym składzie Zaborovię. Oba zespoły nie ustrzegły się błędów, ale nie brakowało także długich i ciekawych wymian. Piąty w tym sezonie komplet punktów […]

Wszystkie trzy rozegrane w piątkowy wieczór pojedynki Boguchwalskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki były dosyć jednostronne i zakończyły się w trzech setach, choć pojawiło się kilka fragmentów bardziej wyrównanej walki. Pierwszej wygranej w lidze doczekał się zespół Oshee łączy nas piłka, który pokonał grającą w okrojonym składzie Zaborovię. Oba zespoły nie ustrzegły się błędów, ale nie brakowało także długich i ciekawych wymian. Piąty w tym sezonie komplet punktów trafił na konto lidera grupy B – Fuzji Rzeszów. Ekipa ta kontrolowała starcie z Turbo Volley, a nieco bardziej zacięta rywalizacja towarzyszyła jedynie pierwszej partii. Zdecydowane zwycięstwo odniósł SST Handlopex, który grał bardzo dobrze w polu serwisowym i w żadnym z setów nie pozwolił rywalowi na zdobycie choćby 20 punktów. Informujemy również, że nierozegrany przed tygodniem mecz Toi Toi z Vivio Brzozów został rozstrzygnięty jako walkower na korzyść drużyny Toi Toi, ze względu na to, że zespół z Brzozowa nie dotarł na mecz, a nie osiągnięto porozumienia w sprawie innego terminu. Aktualna tabela i terminarz dostępne TUTAJ

Komplet wyników:

Jako Tako i Fajrant – SST Handlopex 0:3 (13-25, 17-25, 19-25) MVP: Bartosz Tenerowicz (SST HANDLOPEX)

Zaborovia – Oshee łączy nas piłka 0:3 (17-25, 21-25, 23-25) MVP: Łukasz Ostrowski (OSHEE)

Fuzja – Turbo Volley 3:0 (25-21, 25-18, 25-14) MVP: Patryk Banaś (FUZJA)